Zapendowska ma 700 złotych emerytury!

Za to nieźle sobie do niej dorabia.

 

Gdyby nie show "Jak oni śpiewają" sytuacja finansowa Elżbiety Zapendowskiej mogłaby wyglądać naprawdę nieciekawie. Jak donosi dzisiejszy "Super Express" miesięczna emerytura jurorki wynosi zaledwie 700 złotych. Na szczęście pani Ela ma na czym dorobić do tej marnej kwoty. Jest przede wszystkim cienioną nauczycielką śpiewu, która szkoli nie tylko młodych wokalistów, ale i tych znanych już artystów. Co więcej, 32 tys. zł. przyniosła Zapendowskiej miniona edycja "Jak oni śpiewają". Kolejna edycja show planowana jest na wiosnę i oczywiście nie obędzie się bez pani Eli.

 

Dlatego tabloid niepotrzebnie martwi się o jurorkę. Są jednak w tym kraju starsze osoby, które z równie niskiej kwoty wyżyć muszą i nie mają żadnej możliwości, by dorobić. Proponujemy, by "Super Express" zajął się właśnie nimi.

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Zapendowska ma 700 złotych emerytury!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 31

  ma możliwość i dorabia ---- nie kradnie , nie oszukuje i nie żebrze
  POSŁY nic nie robią w sejmie i biorą ciężkie pieniądze , łapówki i za darmo żyją, piją i się bawią przez cztery lata i się ich nie czepiacie

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 21

  Wiecie ile ta Pani bierze za godzinę lekcji śpiewu? ok. 300zł!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  to po co Wy o tym piszecie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  może to zarabia, umie to zarabia co w tym złego

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  ludzie... zapedowska bierze 200 zl za lekcje spiewu. i ma mnooostwo uczniow. zle jej sie nie wiedzie,nawet bez jak oni spiewaja

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Genialne odkrycie! połowa emurytów w tym kraju ma takiej wielkości emerytury.Może ich wszystkich wziąć do jaiegoś reality , niech sobie dorobią!!pomysł na kryzys i ratunek finansów państwa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  32 tys za całą edycję ?? To ile ona dostaje za odcinek ??
  3 tysiące

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  najlepsze ze ta Pani w jakims wywiadzie mówiła o sztuce prwdziwej przez duże S..ze umiera, ze kicz jest na topie..a sama bierze udział jakims dziwacznym komercyjnym programie..

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Bzdura totalna,emeryturę na kosmetyki wydaje;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX