Zapendowska ocenia polskie gwiazdy!

Dowiedz się, co myśli między innymi o Dodzie, Edycie Górniak i Joli Rutowicz.

 

W wywiadzie dla magazynu "Party" Elżbieta Zapendowska, jak zawsze, nie szczędzi słów krytyki pod adresem kilku polskich gwiazd.

 

Doda

Pani Ela zawsze chwaliła Dodę mówiąc, że jest najlepiej "ryczącą" piosenkarką i największym "odpałem". Talentu i głosu nie da się Dodzie odmówić, ale zdaniem Zapendowskiej jej pięć minut na scenie dobiega właśnie końca. Sądzi, że nie da się budować kariery tylko na skandalach.

 

Edyta Górniak

Ela naprawdę szanuje głos i talent Edzi, ale czasem wyraźnie irytyje ją jej zachowanie. Uważa Górniak za zbyt histeryczną momentami gwiazdę. Na szczęście Edyta ostatnio wrzuciła na luz.

 

Łukasz Zagrobelny

Jego płytę jurorka uważa za kawał dobrej roboty. Wokalista często sięga po jej rady i to nie tylko w sprawach zawodowych, ale także osobistych. Łukasz ponoć dobrze na tym wychodzi.

  

Natasza Urbańska

Ela widzi w niej spory potencjał. Była bardzo niepocieszona, kiedy na zeszłoroczną Eurowizję pojechała Isis Gee, a nie Natasza. Zdaniem jurorki mogliśmy uniknąć katastrofy wysyłając na konkurs Urbańską.

  

Jola Rutowicz

Osoby, które pojawiają się na świeczniku tylko na pięć minut, nie są dla mnie gwiazdami. Najlepszym przykładem jest Jola Rutowicz, gwiazda bez talentu z kategorii "chcę być sławna za wszelką cenę", dziecko żądnej taniej sensacji telewizji - mówi Zapendowska

Ze wszystkimi ocenami Zapendowskiej trudno się nie zgodzić - to kobieta, która zna się na muzyce i show-biznesie jak mało kto w tym kraju.

 

Więcej o:
Komentarze (71)
Zapendowska ocenia polskie gwiazdy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 27

  jola rutowicz jest jak paris hilton:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 21

  zgadzam sie z oceną pani joli rutowicz

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 19

  uwielbiam pania Ele Zapendowska!!!...ma niezle riposty i trafnie ocenia artystow...zgadzam sie nia co do joty!!!...wielki szacun...pani Elu!!!...TAK TRZYMAJ!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  bardzo mądre i trafne okreslenia p.Zapedowskiej -ajakie ma zdanie o JUSI

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  tu dobrze wyglada.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  zapendowska zna się . chciałabym by ona była moją nauczycielką śpiewu .

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 14

  Doda, Natasza, Jola... Do tego inne Mroczki, Rosati i inne pseudogwiazdy jednej serialowej rólki. Czy Polacy nie zasługują na kogoś lepszego? Takie mamy małe wymagania? Po co media kreują takie miernoty a lud jeszcze je wynosi i dzięki nam, naszym smsom itp. zbijają kasę.

 • seattle

  Oceniono 50 razy 12

  Zgadzam się z panią Zapdendowską.
  Ciekawa jest co myśli o Jusi Steczkowskiej. Według mnie Jusia nie ma talentu do śpiewania, brak jej charyzmy i inteligencji. Jusia myśli, że jak jest po studiach muzycznych i jak ubierze długa kieckę, to już jest pierwszoligową damą polskiej sceny. A czy zna ktoś jej piosenki (oprócz tej oklepanej Dziewczyny Szamana wydanej 15 lat temu)??? Brak przebojów od wielu lat+robienie sobie sesji erotycznej na grobie ojca+obgadywanie konkurencji po fachu (Dody)+wydurnianie się w programikach typu Ranking Gwiazd+poniżanie się w GTNL powoduje, że Jusia już danwno przestała być gwiazdą wielkiego formatu. Już nawet Doda ją dawno wyprzedziła. I pewnie to tak tą starą jędze boli. Aż wyblakła ze złości ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 53 razy 11

  jola rurowicz jest jak stare gowno!,brzydkie i smierdzace!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX