Liszowka jako Villas!

Zobacz pierwsze zdjęcie ucharakteryzowanej aktorki.

 

Jak już informowaliśmy, powstaje film biograficzny oparty na życiu Violetty Villas. W postać gwiazdy wcieli się Joanna Liszowska. Zdjęcia do filmu rozpoczną się na początku nowego roku.

 

Czy aktorka przypomina wam panią Villas? Według nas wygląda raczej jak Dolly Parton.

Więcej o:
Komentarze (66)
Liszowka jako Villas!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 23

  Życie Willas to świetny materiał na film, podobno poznała samego Franka Sinatrę, WOW. I tak naprawdę nieważne, która aktorka ją zagra, bo liczy się scenariusz. A że redakcja Plotka uwielbia wieszać psy na Liszowskiej to już inna sprawa. Widać gołym okiem. Ale... strzelacie sobie w nogę moi drodzy, bo dam sobie rękę uciąć, że nie czytają was same anorektyczki i że duża część czytelniczek cieszy się, że kobieta w rozmiarze 44 (tak na oko) też może robić karierę w tym kraju i tak pięknie wyglądać. Aha, i jeszcze przypominam, że kamera dodaje jakieś 10 kg optycznie i że w rzeczywistości Liszowska może być dużo drobniejsza niż na filmach, zdjęciach. Zwracajcie na to uwagę pls.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  no widaomo ze nikt nie bedzie wyglądał jak ona!! A liszowska najbardziej podobna moim zdaniem niz inne gwiazdki

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  w latach 60 i 70 szminka obowiązkowo powinna byc bladoróżowa lub perłowa, a oczy mocno rzerysowane- w tej fryzurze i czerwonych ustach przypomina lata 80 a nie 60 ;( Kostiumolog się nie przygotowal z mody lat, w których dzieje się akcja :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Mam pytanie: spamy są z pewnością wysyłane przez jedną - dwie osoby. Czy nie można zablokować IP tych kompów? Bo to jest żenujące jak z serwisu robi się śmietnik ;///

 • britney13

  Oceniono 19 razy 11

  liszowska jest najlepszą kantydatką na taką wielką postać jak violetta

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Czy w tytule nie powinno być liszowska zamiast liszowka??

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Za ładna na Villas

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  villas zawsze była brzydka z twarzy moim zdaniem. strasznie niskie czoło, jakaś taka szeroka twarz, nieproporcjonalnie krótki nos. liszowska wygląda ładniej od niej, charakteryzacja jest dobra, więc o co chodzi? ostatecznie, nie jest istotą filmu dokładne fizyczne podobieństwo odtwórczyni głównej roli.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  A mnie się podoba z tym pudlem na głowie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX