Edyta Herbuś gardzi lodem!

Wzięła już udział w "Tańcu z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają". Jednak występu w lodowym show kategorycznie odmawia. Dlaczego?

 

Tancerka wyznała, że mimo kilku propozycji wzięcia udziału w "Gwiazdy tańczą na lodzie", za każdym razem odmawiała producentom programu.

Nie, zdecydowanie nie! Miałam od nich już kilka propozycji, ale nie zdecydowałam się na to. Jakbym chciała, to bym zatańczyła. Odrzuciłam ich oferty - mówi Edyta

Może Herbuś zrozumiała, że nie tędy droga i nie warto na siłę promować się w programach rozrywkowych. Ona osiągnęła już wielki sukces jako tancerka (wygrana na Eurowizji), a teraz próbuje swoich sił jako aktorka. Widać, że Edyta jest ambitna i stara się zdobyć uznanie ludzi, dzięki ambitniejszym zajęciom niż występowanie w show.

 

No chyba, że po prostu boi się starcia z Dodą...

 

Więcej o:
Komentarze (31)
Edyta Herbuś gardzi lodem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Jazda na łyżwach nie jest wcale taka prosta i grozi ciężkimi kontuzjami (przykładów przytaczać nie będę, bo widzowie GTnL znają je lepiej ode mnie). Być może Edyta boi się (i słusznie), że jakiś nieprzewidziany wypadek uniemożliwi jej nie tylko jazdę na łyżwach, ale również taniec.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  A co się tak dziwicie? Przecież to tancerka a tańce na lodzie mogą powodować liczne kontuzje, nie jest głupia o tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  popieram ją, po co występować w najbardziej kiczowatym show?

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  patrząc na poziom tej edycji to mało kto będzie tam chciał wystąpić,chyba tylko ci najwięksi lanserzy z parciem na szkło u których krucho z karierą i z kasą

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  ja tez bym się nie zgadzała! w pełni ją popieram! Przecież to show jet beznadziejne, nie ma oglądalności i tylko ruiny z niego zostają! Po co taki talent tam? Ze co ze uratuje ten program?? - Nie! Bo tego się nie da uratować! Po co ona ma si e tam pchać! Ja ją popieram!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  tzn. że ma po kolei w głowie i dla kasy nie chce zostać kaleką!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  herbus jest super dlaczego jej zazdroscicie?

 • m.krawczyk

  Oceniono 10 razy 6

  Po co czepiać się dziewczyny? Nigdzie nie jest powiedziane, ze jak tańczyła i śpiewała to musi też jeździć na lodzie! To jej sprawa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  I dobrze tak trzymać Edzia :* :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX