Juror do uczestnika: Jesteś butny

Fabryka Gwiazd/fabrykagwiazd.pl

Fabryka Gwiazd/fabrykagwiazd.pl (Fabryka Gwiazd/fabrykagwiazd.pl)

Fabryka Gwiazd staje się coraz bardziej bezwzględna.

 

W Fabryce Gwiazd zawrzało. Mateusz Krautwurst podpał Marcinowi Bisiorkowi słowami, które skierował do widzów show. Mateusz w materiale wideo ukazującym przygotowania do występu przeprosił widzów, że ma swój udział w przygotowaniach i ma swój wkład w aranżacje utworów, co zabrzmiało dość dwuznacznie.

 

Bisiorek nie mógł uwierzyć w to co usłyszał i wypalił:

 

Jesteś butny i arogancki. Swoją wypowiedzią udowodniłeś, że masz widzów za idiotów. Będę cię nominował.

 

Uczestnik się z tą opinią kompletnie nie zgodził. Kayah , która lubi Mateusza przyznała, że jest arogancki i to razi, ale ma to swoje wytłumaczenie, ponieważ młodzi artyści tak mają. 

 

Koniec końców jest taki, że Krautwurst jest nominowany do opuszczenia programu i będzie walczył o miejsce w programie ze swoim przyjacielem Piotrem Dymałą . Jak myślicie, kto odpadnie. 

 

I jeszcze jedno. Podczas wczorajszej gali odpała Nina Kodorska, która była fawortyką Tede. Juror był załamany decyzją widzów. Ale takie są reguły telewizyjnego show.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (149)
Juror do uczestnika: Jesteś butny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 24

  nie rozumiem jak jakis rapowiec czy ktos moze byc jurorem ????? wywalcie tego tede i bisiorka!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 24

  Jeszcze jedno... Ja nie mam nic do Nicka i Romka.. to świetni wykonawcy.. ale czy ten program nie powinien wykreować naszej, polskiej gwiazdy? Oni świetnie śpiewają... jeden z nich wygra to, i co potem? Wyjedzie do swojego kraju.. i na tym się skonczy. Uważam, ze powinnismy dążyć do tego, aby w tym programie zaistniał Polak.
  może być to nieco kontrowersyjna opinia.. Ale kto inny pomyśli o Polakach jak nie my sami? Pozdrawiam fanów

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 22

  Niemoge jak Sztaba zjechał Tede ....hahhahahahaha

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 20

  Bisiorek przesadził deklaracją o nominacji Mateuszapo jego (cytując jury)"najlepszym występie.Ten program to "Fabryka GWIAZD"anie "Fabryka pokornych cieląt".A swoją drogą jasno widać jak to jest w show biznesie,trzeba włazić w tyłek ludziom takim jak Bisiorek,bo inaczej będą cię medialnie ignorować.Mam nadzieję,że Mateusz wygra ten program,chociaż domyślam sie iż pan Bisiorek zabroni puszczać jego kawałkó w swoim Radiu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  czy te dwa półmózgi Tede i Bisiorek mogą zniknąć z tego programu, ich wypowiedzi są poniżej jakiejkolwiek norny!!!!!
  przez nich ten program jest na bardzo niskim poziomie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  Jedyna dobra rada,zmienić jurorów...... Zawsze myślałam,że w takich programach to się liczy talent i umiejętności a nie zachowanie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  Jury w tym programie to jest całkowita porażka. Wiadomo, ze jednym podoba się ten a drugim tamten, ale nominować kogoś za to, że jest się pewnym siebie? Mateusz zaśpiewał genialnie i jak odpadnie to chyba przestaję oglądać ten program. Ja w życiu nie odebrałabym tego co powiedział jako obraza! To nie są sprawiedliwe nominacje, ale jakaś zabawa "ja Cię lubię więc zostajesz, a Ty mnie wkurzasz więc wypad" Na tym ten program polega?
  A co do Piotrka Dymały też zaśpiewał super.. oboje byli moimi faworytami :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 17

  czy tede to gej?

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 17

  jury w tym programie troche przesadza, czepiają sie wszystkiego czego mogą.... i z tego wychodzi żeby zostać w programie trzeba być takim jak oni sobie zażyczą....
  żałosne...!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX