Tomasz Sianecki nabija się z Rutowicz

Wyśmiali Jolę w Szkle Kontaktowym. Sianecki straci okulary?

 

Jola jest wszechobecna. Niedawno Jolanta udzieliła wywiadu Piotrowi Najsztubowi w Przekroju, a dziś pojawia się w tvn24 jako komentatorka polityczna.

 

Jola wypowiedzi tvn24 udzieliła, a szkło kontaktowe Rutowicz wyśmiało. Prowadzący nazwał Jolantę "Czarną Barbie". Plotek radzi prowadzącym, aby uważali na słowa jakie kierują w stronę gwiazdy, bo może to się naprawdę źle skończyć. Będzie cios z półobrotu i po okularach Sianeckiego.

 

A tak swoją drogą, jesteśmy ciekawi, gdzie teraz zaproszą Rutowicz? Na szczyt Unii Europejskiej?

 

Zobacz Wideo.

 


 


 

Więcej o:
Komentarze (104)
Tomasz Sianecki nabija się z Rutowicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Czy w obecnej bardzo trudnej sytuacji naszego Państwa, kiedy Polak boi się o swoją przyszłość to o czym WY piszecie! O pluszowych koniach! Piszcie lepirjo głofujących dzieciach, upadających szpitalach, zatroskanych rencistach i emerytach! O młodzieży bez przyszłości! Ta kobieta niech się zacznie leczyć, bo z psychiką jej coś nie tak! Niech zniknie z gazet, telewizji RAZ NA ZAWSZE I ZACZNIE SĘ UCZYĆ, MOŻE ZROZUMIE JAK INNI CIĘŻKO ZARABIAJĄ PARĘ GROSZY! a ona KIM BYŁA KIEDY SAMA JEJ GŁUPOTA POMOGŁA ZAROBIĆ KUPĘ FORSY!!!WSTYD ŻE PISZECIE O TAKICH GŁUPSTWACH - CZY WSZYSTKO W TEJ POLSCE MUSI SIĘ OPIERAĆ NA GŁUPOCIE!!! OKAŻCIE MŁODZIEŻY TROCHĘ OTUCHY NA PSZYSZŁOŚĆ I WPAJAJCIE, ŻE NAUKA PROWADZI DO SŁAWY, ZROZUMIENIA I POWAŻNEGO TRAKTOWANIA LUDZI!! JOLA TO MARGINES SPOŁECZEŃSTWA!!!NIECH SIĘ ZASTANOWI NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM, WYPOWIADANIEM SIĘ W MEDIACH W SPOSÓB NIELUDZKI, OBRAŻAJĄCY INNYCH, JEJ KOŃ TO OBJAW CHOROBY
  DOROSŁEJ OSOBY, KIEDY GINIE CZŁOWIEK TO PŁACZ I ROZPACZAJ, JEŻELI GINIE ZABAWKA KUP NASTĘPNĄ!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Mam prosbe, niech jej jakis sponsor kupi bilet powrotny do domu.Niech spada.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  proszę was!!ona nawet zabawna nie jest a załosna!naprawdę nawet mi nie jest jej zal..ta głupota i ten koń..FE

 • katerina

  Oceniono 10 razy 6

  Nie posiada tez żadnych talentów, ani nie wykazuje chęci do nauczenia się czegokolwiek. Okropnie drażliwa osobowość i krzykliwa. Wokół siebie rozsiewa chorą atmosferę, ale też okropny bałagan. Uczestnicy BB twierdzili, że rzadko się myła, a ubrań nie prała wcale, bo strasznie we wszystkich czynnościach przeszkadzały jej tipsy. W związku z tym podobno czuć od niej było nieprzyjemny zapach. Przypalała nawet wodę na herbatę, nie umiała wykonać najprostszych czynności takich jak prace domowe, w związku z tym pasożytowała na innych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Rutowicz gwiazdą ??
  bądźmy poważni

 • katerina

  Oceniono 9 razy 5

  Pan Leszczyński dziwił się, jak można nie mieć mózgu i funkcjonować. Ano właśnie jej mózg wypełniony jest po brzegi samouwielbieniem, parciem na szkło i pazernością na kasę, a tą kasę najlepiej zdobyć nic nie robiąc, i najlepiej w takiej robocie, żeby się jak najmniej kurzyło. W BB twierdziła, że ona zarabia śpiąc. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że była lub jest nadal zwykłą cichodajką, a żeby odwrócić od siebie wszelkie podejrzenia, wymyśliła bajeczkę o wiecznej cnocie.

 • katerina

  Oceniono 9 razy 5

  Jest strasznym leniem. Twierdziła, że ona zarabia śpiąc, a to co lubi najbardziej, to spać. Zdobyła garstkę fanów nieźle zorganizowanych, skrzywionych psychicznie tak samo nijak ona i prostych w myśleniu, którzy nie zdając sobie z tego sprawy, stali się narzędziem w jej rękach. Bo ona zręcznie nimi manipuluje, a jedyne co potrafi sensownego powiedzieć, to: "Pozdrawiam swoich fanów". Jej mózg jest pusty jak bęben, w środku sieczka, ale zostawiła sobie w nim miejsce na najniższe instynktu, czyli parcie po trupach do celu, odporność na krytykę, parcie na szkło i pazerność na kasę.

 • katerina

  Oceniono 9 razy 5

  W czasie tych dwóch edycji Big Brothera dała się poznać, jako bardzo bezczelna, bezpardonowa osóbka, która swoim wrzaskliwym bełkotem chciała zakrzyczeć wszystkich. Dała się też poznać jako totalna pusta dziewczyna bez specjalnie żadnej szkoły, bez inteligencji, ogłady, elementarnych zasad współdziałania w grupie i z wiedzą na poziomie pierwszych klas podstawówki. Przy tym wszystkim ma o sobie bardzo wysokie mniemanie i jest w sobie okropnie zadufana, czego od początku dawała wyraz na każdym kroku. Nie uznaje niczego ani nikogo.

 • katerina

  Oceniono 9 razy 5

  Ja też się zastanawiam, co ona robi w telewizji. Wypłynęła w tej ostatniej, a właściwie dwóch ostatnich edycjach Big Brothera. W pierwszej występował jako uczestnik, a do drugiej wzięli ją już jako "gwiazdę", wyobraź sobie gwiazdę. Była w tej edycji jedyną osobą, która nic sensownego w życiu nie zrobiła, która pojawiła się znikąd, o której nic nie wiadomo, oprócz tego, że się urodziła i jako młoda dziewczyna pojechała za chlebem do Londynu, gdzie podawała ręczniki w solarium. Nie ma żadnych znajomych, którzy mogliby potwierdzić jej wiarygodność.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX