Julita Woś z nikim się nie przespała dla kariery?

STUDIO 69/

Julita zdobyła się na szczerość...


Polsat przywołał jurorów do porządku. Niestety, piątkowa gala Fabryki Gwiazd potwierdziła tylko, że największym błędem tego programu są jurorzy. Nadal na siłę próbują być kontrowersyjni, ale idzie im marnie. Kayah nigdy nie będzie Elą Zapendowską, a pozostała trójka jurorów nie dorównuje w niczym Kubie Wojewódzkiemu. Okazuje się, że telewizja nie lubi fałszu i amatorszczyzny.


Wyjątkiem są uczestnicy programu, którzy naprawdę radzą sobie świetnie z repertuarem, a na estradzie czują się jak ryby w wodzie. Dlatego ich występy podczas piątkowej gali zrobiły na wszystkich duże wrażenie.

Nic dziwnego, że jurorzy nachalnie próbowali się czepiać czegokolwiek w ich wykonaniach, ale bezskutecznie. Jak zwykle najbardziej surowi byli dla Julity Woś, która mimo tego, że starała się śpiewać jak najlepiej, to zebrała najniższe noty w tym odcinku. W końcu finalistce puściły nerwy.

 

Mówią o mnie, że nie mam głosu, a jakoś funkcjonuję w tym programie. Dostałam się do Fabryki Gwiazd mimo, że nikomu nie zrobiłam laski. Śpiewałam tylko przed Adamem Sztabą- powiedziała Woś.

Trzeba przyznać, że Julita po odpadnięciu z programu Przemka Puka, a wcześniej Marcina Szymańskiego jest jedyną w polsatowskim show wyrazistą postacią. A takie najprawdopodobniej nie podobają się jurorom "Fabryki Gwiazd".

Po piątkowej gali do opuszczenia programu są nominowani Mateusz Krautwurst oraz Julita Woś. Zdaniem Plotka w piątek odpadnie Mateusz, bo finalistka ma już w strefie zagrożenia sporą wprawę.

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (165)
Julita Woś z nikim się nie przespała dla kariery?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 22

  Julita jest sliczna,fajny ma glos.Sexowna kobitka

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 19

  wEZcie się od niej kur.waaa odwalcie [!!] Ona jest najlepsza w całym tej fabryce gwaizd - jagoda xD

 • joanna28

  Oceniono 20 razy 18

  posłuchaj sobie!piosenkarz rockowy nigdy nie zaśpiewa opery np. więc nie gadaj bzdur.do pewnych utworów które jej dawali musi byc inna barwa głosu a Julita ma głos stworzony do wykonywania utworów rockowych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 18

  Uważam,że Julita jest naprawdę bardzo dobra w śpiewaniu. Jest to ostra babka,która nie da sobie w kasze dmuchać! Julita nie odpadnie. Widzowie ją bardzo lubią. Julita jest utalentowana muzycznie. Nawet jak odpadnie to będzie lepsza od tych co zostaną. Wygrała Szansę na Sukces. Ale wierzę,że dojdzie do finału. Mateusz i Romek są fatalni. Marta i Nina też.

 • joanna28

  Oceniono 21 razy 17

  JEŻELI CHODZI O JEJ ZACHOWANIE TO JA JESTEM ZA NIĄ!A CO TO ZNACZY NIE NA MIEJSCU?ILE RAZY DODA ZACHOWAŁA SIĘ SKANDALICZNIE? A KAYAH? TEDE? CHYLIŃSKA?I CAŁA RESZTA GWIAZDEK?????DZIEWCZYNA SIĘ BRONIŁA .MYŚLĘ,ŻE GDYBY NERWY CI NIEWYTRZYMAŁY TO ZROBIŁABYŚ TO SAMO NA JEJ MIEJSCU,BO NIEMOŻNA CIĄGLE NA CZŁOWIEKU PSÓW WIESZAĆ-A TO TE GWIAZDKI Z JURRY WCALE NIE SĄ LEPSZE OD jULITY-MOŻE NAWET ICH POZIOM JEST NIŻSZY

 • joanna28

  Oceniono 23 razy 15

  chcieli zrobić z niej tą najgorszą,a co sugerowali to się samo nasuwało.a swoją droga to chyba jej po prostu zazdrościsz ,że ma mozliwość wykazać się i że jest ładna,że potrafi sie bronić.nie bede ci odpisywac bo widzę ,że to nie ma sensu.wyobrazam sobie ciebie w takiej sytuacji jak Julita-przypuszczam ,ze byś zachowała zimną krew i przytaknęła na wszystkie zarzuty jakie by Ci postawili(zapewne).pisz co uwazasz,w końcu kazdy ma prawo mieć swoje zdanie....ale nie ocenia się człowieka nigdy,dopuki się go nie pozna ,a tv i ten program wraz z zachowaniem jurry to dla wszystkich uczestników ogromny stres ,ciągle myśla jak wypadna ,jak ludzie zareagują na ich wystep itd. ,itp.Julita nie wypadła najlepiej w utworach które śpiewała ostatnio,ale jestem pewna ,że jeżeli uda się jej założyć zespół to dziewczyna wszystkich miło zaskoczy,a rodzaj muzyki jaką spiewała i stres przed kolejnymi docinkami od strony jurry robi swoje.Ty raczej nie masz wyobraźni ,więc nie jesteś w stanie raczej tego pojąć

 • pawcio

  Oceniono 23 razy 15

  Uważam,że Julita jest naprawdę bardzo dobra w śpiewaniu. Jest to ostra babka,która nie da sobie w kasze dmuchać! Julita nie odpadnie. Widzowie ją bardzo lubią. Julita jest utalentowana muzycznie. Nawet jak odpadnie to będzie lepsza od tych co zostaną. Wygrała Szansę na Sukces. Ale wierzę,że dojdzie do finału. Mateusz i Romek są fatalni. Marta i Nina też. Julita umie wyrazić swoje zdanie,przy czym niczego się nie boi nie to co połowa tych uczestników. Niech ten Mateusz wraca do domu. Nie tylko ja tak uważam,a ci co nie lubią Julity to zapewne zakompleksione i zazdrosne o nią dziewczyny albo tzw. "Małolaty". Kto potwierdza moją tezę? :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  ona jest tam najlepsza. bo ma CHARAKTER i własną OSOBOWOŚĆ. jest WYRAZISTA. a tych jurorów mi żal;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  "laski nikomu nie zrobiłam, żeby tu się dostać...." :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX