Marta Maćkowska: Jestem zajebista!

STUDIO 69/

Już uwierzyła, że jest gwiazdą...

 

Wszystko wskazuje na to, że widzowie nie mają wyboru i muszą ocalić Martę Maćkowską. Finalistka polsatowskiego show powoli się rozkręca w Fabryce Gwiazd. Dziewczyna pochodzi z Olsztyna, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Jak przyznała Maćkowska w programie znalazła się przez chłopaka, który wysłał za nią SMS-a. Dotąd jednak widzowie nie mieli się okazji przekonać, że Marta ma wielki talent. Dlatego jury nominowało ją do opuszczenia akademii.

Sama o sobie - jednym zdaniem...a można jednym wyrazem? Jestem zajebista- opowiada Marta Maćkowska.

No cóż, jeden wyraz to nie był, tylko dwa, no ale niech już będzie. Marta jak widać jest pewna siebie. Ale czy to wystarczy jej, żeby przetrwać w programie? Tego dowiemy się już po 20.00. Maćkowska o głosy widzów walczy z Przemkiem Pukiem.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (146)
Marta Maćkowska: Jestem zajebista!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Zanim ludzie coś napiszecie zastanówcie się nad sensem całej treści artykułu. Nie dość, że zawiera nieprawdę (marta jest z Olsztyna), to została dorobiona teoria wokół pewnie wyrwanego z kontekstu słowa (jeśli w ogóle takie padło). Nie wyobrażam sobie, żeby cały wywiad wyglądał tak: Jak siebie oceniasz? Jestem zajebista. Marny ten Plotek

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  A Pan Cejrowski by powiedział: "Hello, jeśli już to inni to mogą ocenić, czy jesteś zajebista" RACJA!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  może i ma głos, ale jest beznadziejnym, wulgarnym, kłótliwym babskiem, ma muchy w nosie, drze się na wszystkich, ciągle ryczy i chodzi z zapuchniętą twarzą, że patrzeć się na nią nie daje. w ogóle twarz ma odpychającą, wory pod oczami i zajęczą wargę, a do tego jeszcze jest wiecznie skrzywiona albo wkurzona. no żesz kurka wodna, ja mam już jej serdecznie dość. o ile przyjemniej oglądałoby się FG gdyby jej nie było! mam nadzieję, że dziś wyleci i niech sobie w domu ryczy i drze się na swoją rodzinę ile jej się podoba!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  ludzie pomyslcie zanim cos napiszecie heheh.. bo normalnie obrazanie ludzi na forunm w internecie to glupota jest... Dziewczyna jest bardzo utalentowana

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  mnie tam sie podoba bardzo jej głos. i nie jedna sdziewczyna oddałą by weile zeby śpiewać tak jak ona. a nawet w połowie takja ona. jak dla mnie dziewczyna ma talent. a co do tej pewności siebie to nei uwazam zeby była tak znów pewna siebie. zgadzam sei ze wyrwaliscie zdanie z kontekstu. naprawde nie jest taka śmiała. mi tam dziewczyna nie przeszkadza. wrecz pzeciwnie. ma kawał dobrego głosu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  wyrwane z kontekstu to po 1, a po 2 ona naprawdeę świetnie śpiewa i jakie to żałosne bo właśnie ona z tego co wiem nie jest pewna siebie, tylko ma takie poczucie humoru, które nie wszyscy czają ....;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  po prostu wiedziala, ze jak to powie to o niej napiszecie co tez poslusznie uczyniliscie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Marta daje po prostu czadu. Brawo Marta! Ostatnia Twoja piosenka mnie po prostu zauroczyła

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  pewna siebie to ona na pewno nie jest, a spiewa tak, ze kopara opada! dla mnie juz wygrala ten program

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX