Przemek Puk nominowany za kłamstwo?

Plotek

Wszystko przez kobietę... Uwierzycie w to, że ten facet ma dziewczynę?
 
W ostatni piątek jury wytypowało dwójkę najmocniejszych uczestników polsatowskiego show. Marcie Maćkowskiej nie poszła piosenka Whitney Houston, a Przemkowi Pukowi prowadzący program Maciek Rock zarzucił kłamstwo. Chodzi o to, że Puk zataił przed widzami fakt, że ma dziewczynę (tak, my też jesteśmy w szoku).
Zostawiłam tę decyzję Przemkowi. Kochamy się, ale z drugiej strony to program telewizyjny. Nie mam mu tego za złe, bo tak naprawdę zależało mu na tym, żebym miała spokój- opowiada Honorata, dziewczyna finalisty, w rozmowie z Plotkiem.

Puk mimo wszystko musiał się tłumaczyć przed kamerami, dlaczego nie wspomniał słowem o tym, że ma dziewczynę. Z jego relacji wynika, że zależało mu na zachowaniu jak największej prywatności. Ale to specjalnie nie przekonało jurorów, którzy mimo że ocenili jego piątkowy występ wysoko, to i tak nominowali go do wylotu.

To był twój najlepszy występ w tej edycji - stwierdziła Kayah.

Te słowa utwierdziły Przemka w przekonaniu, że nic mu nie grozi i powinien przejść do kolejnego odcinka programu. Ale stało się inaczej. Puk musi walczyć o głosy widzów, żeby zostać w Fabryce Gwiazd.

 

 

To dość dziwne, że Przemek ukrywał Honoratę przed opinią publiczną. Czyżby obawiał się czegoś, a może chciał na siebie zwrócić uwagę dziewczyn? To raczej mało możliwe... Tego nie wiemy. Ale sam fakt, że został nominowany budzi również poważne wątpliwości, bo jeśli jury zamiast oceniać występy uczestników rozlicza ich z przeszłości, to program powinien zmienić nazwę. Plotek proponuje, żeby show Polsatu nazwać "Fabryką prawdy"...

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (46)
Przemek Puk nominowany za kłamstwo?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  Uwierzymy. A dlaczego miałby nie mieć?! Koślawy nie jest, no i śpiewa, więc, o co chodzi?

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 16

  Z tego co ja pamietam to on gadal ze swoja dziewczyna przez telefon i bylo podpisane ze to jego dziewczyna wiec???

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  no nie... to jury nie nadaje sie do oceniania!!! jezeli chca wiedziec wszystko o wszystkich niech przeczytaja ich zyciorys:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  To było maksymalnie chamskie z waszej strony: "Uwierzycie w to, że ten facet ma dziewczynę?" ;/// Pewnie, ze uwierzymy, bo to fajny gostek! Poza tym waszym zdaniem Przemek to najmocniejszy uczestnik FG...??! Gratuluję słuchu muzycznego :P Ja wam wytłumaczę o co chodziło jurorom: to rzeczywiście był jego najlepszy jak dotąd występ, a mimo to gorszy niż pozostałych (z wyjątkiem Julity). Proste, nie? Nominowany był za to, że był najsłabszy, a nie za żadne kłamstwo na temat dziewczyny, choćby dlatego, że już dawno było wiadomo że ją ma. Poza tym to by było całkiem bez sensu. Bardzo lubię Przemka, fajny kolo, i choć wokalnie jest jednym z najsłabszych w FG, to mam nadzieję że zostanie w programie, bo już nie mogę patrzeć na tą okropną, odpychającą, wiecznie zapuchniętą, histeryczną, wrzaskliwą, chamską, wulgarną, upierdliwą Martę!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  ja też widziałam w TV jak rozmawiał ze swoją dziewczyną przez telefon i jeszcze wcześniej też o niej mówił - więc nie jarzę o co teraz biega --- zawsze coś wymyślą

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Uwierzycie, że ten facet ma dziewczynę? Durne sformułowanie! Ja wierzę, bo to normalny koleś i chłopcy mu się nie podobają.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Kayah mu powiedziała, że to był jego najlepszy występ, a mimo to go nominowali. Ciekawe czemu bo wątpie żeby z powodu tej dziewczyny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Kayah jest beznadziejna

 • agnes

  Oceniono 14 razy 12

  Jury nie jest za fajne, a szczególnie ten caly Tede czy jak tam on ma... ale mi też znawca śpiewania, jak sam nie umie śpiewac!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX