Znienawidzone gwiazdy telewizji

Czy Magda Mołek jest utalentowaną dziennikarką? Jak najbardziej tak. Czy ludzie ją lubią. Jak najbardziej nie. Poznaj tych, którzy podzielili jej los.

 

Za co nie lubimy gwiazd telewizji? Za wyniosłość, za grube portfele, za piękne żony i przystojnych mężów. Są też takie gwiazdeczki, które nie muszą się szczególnie starać, aby ludzie mieli do nich uraz.

 

Taką osobą jest na pewno Magda Mołek . Dlaczego? Madzia zachowuje się tak, jakby była najmądrzejsza, najpiękniejsza, a goście w porannym programie ""Dzień Dobry TVN" są traktowani przez dziennikarkę jak zwykły plebs.

 

Można odnieść wrażenie, że Mołek widzi zasadniczą różnicę między sobą a panią z warzywniaka. Dziennikarka błyszczy, pachnie najdroższymi perfumami, a pani Hela z zieleniaka, co najwyżej pachnie (śmierdzi) kiszoną kapustą.

 

 

Tuż za Mołek uplasował się Zygmunt Chajzer . Tak, to ten pan, co proszki reklamuje. Sztuczny uśmiech, nienaturalna opalenizna, a każdy jego program to totalny niewypał. Zygmunt zalicza się do tego grona prowadzących, którzy chałturę mają za kochankę. Chajzer mógłby z powodzeniem reklamować każdy produkt. Od patyczków do uszu, po karmę dla psów.

 

Kolejną ofiarą swojego wizerunku jest Kinga Rusin . Kinga ma o tyle dobrze, że utożsamiają się z nią rozwódki.Więc ktoś tam ją lubi. Lecz, gdyby Kinga z Lisem się nie rozwiodła, to byłaby na miejscu pierwszym naszego rankingu. Zero sentymentów. Za co jej nie lubimy? Za ciągłe opowiadanie o jej pobycie w Stanach, o zakupach, o drogich kremach. Totalną żeną jest opowiadanie na antenie, że się wydaje kasę za oceanem. I ten wyraz twarzy. Kaprys, który zakrywa uśmiechem, razi. Kinga ma również zwyczaj ciągłego poprawiania swoich partnerów programowych. Może dlatego Meller postanowił zrezygnować z "Dzień Dobry TVN"?

 

 

Agata Młynarska. Nie wiemy w sumie o co chodzi z Agatą. Może to jest tak, że Młynarska jest wszechobecna? Najpierw telewizja publiczną, a teraz Polsat. Słoneczko Solorza, które prowadzi wszystkie polsatowskie imprezy się przejadło? Agata prowadzi sylwestra w Krakowie, pożegnanie lata gdzieś indziej, dożynki, dni piwa, jesionu i tak dalej. Mamy wrażenie, że Młynarska byłaby w stanie poprowadzić nie tylko ruch lotniczy na Okęciu, ale również polską armię do zwycięstwa. Więc, w razie czego, dzwonić do Agaty.

 

 

Tomasz Kammel to kolejny przykład postaci telewizyjnej, która jest świetna w tym, co robi, ale nie przekłada się to na sympatię widzów. Tomek drażni swoim poczuciem humoru oraz słabością do szalików i torebek. Tomek drażni też ludzi dlatego, że ciągle kłóci się z telewizją publiczną o większą pensję.

 

 


 

 

 

Więcej o:
Komentarze (71)
Znienawidzone gwiazdy telewizji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sabina83

  Oceniono 26 razy 16

  brakuje tutaj tylko Ibisza i Cichopek oni są dopiero beznadziejni

 • pinkdeath

  Oceniono 22 razy 14

  zapomnieliście o Ibiszu, co do reszty całkowicie się zgadzam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  nie lubimy ich bo są po prostu mało sympatyczni i sztuczni

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  ja to bym wypieprzyl 95% tych wydziwongow ze wszystkich telewizji!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Najgorszy jest Chajzer. Jak można się dać tak... zaproszkować?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  rutowicz to by sie nadawala na prowadzaca!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 8

  Mam zaszczyt zaprosic Was na nowatorski portal WWW.ODEZWIJSIE.PL - znajdz chlopaka/dziewczyne ktora spodobala Ci sie na ulicy albo w tramwaju!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  ja tez lubie Kinge Rusin :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  nie lubie lisow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX