Wojna w "Fabryce Gwiazd"

Zostało już tylko kilka godzin do głosowania! Nickowi puściły nerwy...

 

Już tylko kilkadziesiąt minut dzieli Nicka Sincklera i Marcina Maliszewskiego od decyzji widzów, którzy decydują, który z finalistów opuści akademię Fabryki Gwiazd . Nic dziwnego, że w domu, w którym mieszkają finaliści panuje nerwowa atmosfera. Najbardziej udzieliła się ona Nickowi Sincklerowi, który nieoczekiwanie postanowił pożegnać się ze wszystkimi uczestnikami programu.

 

Wczoraj późnym wieczorem Amerykanin wyciągnął kartkę i zaczął się żegnać ze wszystkimi i wtedy puściły mu nerwy!

 

Agata jesteś dwulicowa i fałszywa. Mam ciebie dosyć!- mówi Nick.

 

To wyznanie wprawiło w zdumienie chyba wszystkich, ale najbardziej Agatę Malcherek, która wybiegła z pokoju z płaczem. Sinckler dotąd nie zdradzał w swoim zachowaniu nawet cienia zdenerwowania, ale jak się okazuje to były tylko pozory. Tymczasem jego konkurent Marcin Maliszewski jest przekonany, że na 100 proc. to on wyleci z programu.

 

A jaka będzie decyzja widzów? Przekonamy się już o 20.00 na antenie Polsatu. W dzisiejszym odcinku wyjątkowo nie będzie żadnej gwiazdy!

 

Więcej o:
Komentarze (73)
Wojna w "Fabryce Gwiazd"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  Te De i Bisiorek to wielkie nieporozumienie kierownictwa stacji. Kajah - strasznie mnie zawiodłaś. Byłem Twoim fanem. Nie mów, że znasz się na muzyce bo strasznie krzywdzisz tych młodych ludzi. Już teraz są poważnym zagrożeniem dla Twojej kariery i co tu dużo mówić po prostu im zazdrościsz. Wypominanie BARU, wyglądu tyłu czy zaśpiewu w stylu S.Wondera to styl przekupki. W konfrontacji z Górniak poległaś z kretesem. Honor programu uratowali swoimi wypowiedziami Panowie Sztaba i Rurak-Sokal. izamarian

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  A ja się cieszę, że odpadła Marina - nie podobało mi się jak obgadywała Marcina za jego plecami, zresztą cała grupa zachowuje się wobec niego idiotycznie, dlaczego ludzie zawsze muszą szukać sobie jakiegoś "kozła ofiarnego". Poza tym Marina to prostaczka niestety.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  Jury jest popaprane, chcieli wywalić najlepszą z całej bandy smutasów NINĘ. Tu Sztaba fajnie zareagował.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  a czemu Nick tak powiedzial agacie? Bez powodu chyba tego nie zrobil??? On jest w porzadku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  co??????????????POLSKA DLA POLAKOW!!!!!!!!!!!!!!!! kazdy moze przeciez rozwijac swoja kariere gdzie chce. Wielu Polakow wyjechalo robic kariere za oceanem i tam jezeli ktos jest naprawde dobry to wierzy sie w niego i mu sie pomaga.Przepraszam, ale jestem za rownym traktowaniem wszystkich,ale kazdy moze glosno wyglaszacswoje opinie, a wiec nikogo nie krytykuje. ps.Kazdemu moga puscic nerwy i kazdy moze mowic co mysli nie wiadomo w koncu co sklonilo go do takiej opinii.

 • skjule

  Oceniono 17 razy 13

  Nigdy nie zapomnę jak Marcin Maliszewski zaśpierwał "Jaskółkę uwięzioną" Stana Borysa na Gali Szansy na sukces. Zrobil to po mistrzowsku. Ci ludzie w tym programie to jacyć kompletni nieudacznicy i głucholcy. Jedyna osoba, która coś sobą reprezentowała poleciała. Żenuła :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  połowa tego jury jest śmieszna i nie ma pojęcia o muzyce niestety, kogo Ci producenci tam wzięli;///

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  ale Nick przeciez miał racje bo Agata jest fałszywa i dwulicowa..mam nadzieje ze Nick wygra

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  hehe Nick miałracje ta Agata jest dokładnie taka jak powiedział... Jury strasznie mnie zawiodło zwłaszacza potym jka zaczli nawet na Sztabe najeżdzać t już przesada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX