Maciej Durczak chce pogodzić się z Dodą

Tylko oni jeszcze się nie dogadali...

 

To było jedno z największych rozstań w polskim show biznesie. Doda ponad dwa lata temu odeszła z zespołu Virgin i porzuciła swojego managera Macieja Durczaka. Oboje od tamtego czasu unikają ze sobą kontaktu. I choć Rabczewska już nieraz dała do zrozumienia byłym współpracownikom, że poradzi sobie doskonale bez nich, to dotąd nie miała okazji, żeby się z nimi pogodzić. Wyjątkiem jest Tomek Lubert, który pojednał się z Dodą kilka tygodni temu. Nic dziwnego, że w końcu przyszedł też czas na Maćka.

Nie będziemy tworzyć sztucznej sytuacji pod prasę. Doda już dawno zadomowiła się na rynku pod własnym szyldem, a ja również pracuję nad własnymi projektami. Nigdy nie było mowy o wojnie pomiędzy nami. Ale jeśli będzie okazja to z pewnością pogodzimy się. To normalne, że ludzie się rozchodzą i działają na własną rękę- opowiada Maciek Durczak w rozmowie z Plotkiem.

Durczak jest przekonany, że Doda już dawno zapomniała o przeszłości. Dlatego nadszedł czas, żeby się pogodzić. Być może w przyszłości zwaśnione strony powrócą do współpracy? Choć o reaktywacji Virgin fani mogą raczej zapomnieć.

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Maciej Durczak chce pogodzić się z Dodą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  Durczak to pała!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  co za bzdury!!!Doda sra na Durczaka.ten h... chce sie wybielić po tym jak oszukał Kasie Nova.Myśli ze takie artykuły sprawią ze zamaże jego oszustwa o którym huczy cała Polska!!! Durczak do więzienia!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  A co to kogo obchodzi?
  Niech się godzą, kłócą ,ale niech dadzą nam spokój - ludziom, którzy mają naprawdę dosyć stałego szumu wokół często nic nie zanczących ludzi. Gwiazdki sezonu, kilku skandali i kloaki publicznej.
  Znikajcie z eteru

 • liu

  Oceniono 8 razy 6

  Przytkało Was? To jadę dalej.Dodzia z Virgin czy nie-won!Górą rockmenki!Adze Chylińskiej ten plastikowy,różowy silikon,króliczek Playboya może buty czyścić-jak jej Aga pozwoli.....Amen.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  doda może rywalizować z Jolą Rutowicz czy Gosią Andrzejewicz bo Edycie nie dorasta do pięt.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  dla mnie już Doda się skończyła dawno a reaktywują ją ciągle TV i durne gazetki kolorowe,no i durne serwisy plotkarskie

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Doda beznadzieja i beztalencie! Wredna, złośliwa suka! Jedynie co umie narobić to smrodu, gdzie sie pojawi. Od roku nie ma nawet jednej (ta sie nie liczy bo to popłuczyny, po tych co były) nowej piosenki, a od czasu Virgin żadnej porządnej piosenki, o hicie nie wspominając.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  Virgin cały czas istnieje, więc nie piszcie bzdur.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  daremny gosciu!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX