Grzeczna dziewczyna z batem w "Fabryce Gwiazd"! Zdjęcia!

Polsat

Jutro zaiskrzy na scenie...


Uchodząca za "grzeczną dziewczynkę" w Fabryce Gwiazd - Martyna Melosik pracuje nad zmianą wizerunku. Finalistka polsatowskiego show kilka tygodni temu zażądała niedzielnej Mszy świętej od producentów programu. Polsat prośbę spełnił, ale teraz stawia wymagania Martynie. A dzieje się tak za sprawą tego, co wydarzyło się podczas piątkowej gali Fabryki Gwiazd. To wtedy Kayah, zarzuciła jej, że piosenkę "Crush" Jennifer Paige - Martyna zaśpiewała "zbyt grzecznie" i "brakowała jej pazura".


Na pomoc przyszedł młodej wokalistce trener choreografii w "Fabryce Gwiazd" - Jarosław Staniek, który dosłownie ćwiczył Martynę ....batem !

Potem "najgrzeczniejsza dziewczynka" polsatowskiego show próbowała już seksownych ruchów przy uderzeniach bata we własnym zakresie choć cały czas pod czujnym okiem choreografa. Czyżby w najbliższy piątek Martyna miała zaśpiewać na gali z tym właśnie rekwizytem?

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (31)
Grzeczna dziewczyna z batem w "Fabryce Gwiazd"! Zdjęcia!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Moja faworytka. Tak samo Piotrek Dymała xD
  Trzymam kciuki.
  Ale do niej pasuje taki spokój ;p;p No ale zobaczymy jak sie wcieli w inną rolę...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Martyna to jedna z moich faworytek - fajnie by było, jakby zaszła wysoko.

 • blondyneczka

  Oceniono 8 razy 6

  ps: ona bardzo fajna jest xDD

 • milo111

  Oceniono 6 razy 4

  Czy wszyscy w telewizji muszą być z pazurem i nie wiadomo kim?? Martyna jak widać jest grzeczna z natury i poukładana, taki ma charakter, ale to zaczyna powoli przeszkadzać. Teraz musi specjalnie pokazać inną twarz by się przypodobać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Nowa Ania Dąbrowska!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Nie pozwólmy wyrzucić Nicka!! bez niego ten program to będzie dno!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Nick i ona są najlepsi wokalnie. Nick ma największe zadatki na gwiazdę ona mniejsze, ale może się poduczy.Piotrka też lubię. Piotrek może będzie fajnym drugim "Piaskiem", ale musi przypakować i coś ze sobą zrobić, bo na razie wizualnie jest mało atrakcyjny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  lubię ją :) a pomysł z batem... mmmm :) www.legalnablondynka.pl

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Nina i piotrek maja piekne glosy, ale gowno w glowie, mogliby wygrac taki program, ale za jakies 5lat jakby sie emocjonalnie troche ulozyli i sami najpierw uwierzyli, ze moga byc gwiazda zanim zaczna o tym probowac przekonac widzow:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX