Paulina Lenda wygra "Mam Talent"?

Wygrała już dwa odcinki "Szansy na Sukces", teraz przyszedł czas na "Mam Talent".

 

Po ostatnim odcinku Mam Talentcała Polska jest oczarowana piętnastoletnią Pauliną Lendą ze Świdnicy. Dziewczyna powaliła swoim głosem całe jury programu na kolana. Oczywiściejednomyślnie zakwalifikowano Paulinę do następnego etapu show.

Twój głos jest jak dzwon. Rozwaliłaś mnie kompletnie, brak mi słów- powiedziała Agnieszka Chylińska.

Słów uznania Paulinie również nie szczędziła Małgosia Foremiak.

Paulinko powiem ci dlaczego wzięłam udział w tym programie. Ponieważ chciałam przeżyć takie chwile takie jak ta. Kiedy wychodzi młoda, skromna osoba i daje coś tak niezwykłego dla człowieka, pozwala mu przeżyć mu taką chwilę. Dziękuję ci bardzo.

To, że jury "Mam Talent" jest oczarowane głosem Lendy nie powinno nikogo dziwić. Nastolatka ze Świdnicy od lat odnosi sukcesy na lokalnych festiwalach i piszą o niej gazety. Mało tego Paulina w tym roku wzięła udział, aż dwukrotnie w Szansie na Sukces. Wygrała dwa odcinki tego programu Dwójki i za brawurowe wykonania piosenki Kombi i Kasy Chorych dały jej bilet na występ w koncercie finałowym w Sali Kongresowej, gdzie zajęła II miejsce. Nic dziwnego, że z takim doświadczeniem TVN przyjął nastolatkę do programu z wielką radością.

 

Choć trzeba przyznać, że Paulina powinna wylądować raczej w "Fabryce Gwiazd" niż w "Mam Talent". Czy TVN otworzy jej drogę do kariery? Okaże się niebawem.

 

 

 

 

Chcesz zobaczyć Paulinę w programie "Mam Talent"? Kliknij tu.

 

Więcej o:
Komentarze (79)
Paulina Lenda wygra "Mam Talent"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 26

  Pani Małgosiu, proszę nie okłamywać publiczności. Nie bierze Pani udziału w programie po to, aby "przeżywać takie chwile", ale po to, aby powiększyć stan posiadania, co nie jest niczym nagannym. Moją sympatię budzi Agnieszka Chylińska, która ma charyzmę. Fragmentarycznie oglądam ten program. Przyznaję, że jest dobrze, z ikrą, zrobiony.

 • Gość: Gość

  Oceniono 88 razy 26

  moim zdaniem ona nie śpiewa ładnie... tylko końce ładnie wyciąga i to wszystko. Nie byłam nią zachwycona... wygląda jak facet i ma głos jak facet...! nie jestem pewna co do jej płci :) trzymam kciuki za Ewę lewandowską, Klauię Kulawik i za Kamila Kucharzewskiego który powinien wygrać!

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  Może i dziewczyna ma talent, ale jak ja ją zobaczyłam, to myślałam że ma przynajmniej z 23 lata....

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  Jak na piętnastolatkę to baaardzo poważnie wygląda, i głos ma jak facet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Co odcinek to kto inny wg, was wygrywa. Zastanówcie sie wreszcie bo zachowywujecie sie jak przekupy na placu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  nie rozumiem zamieszczonych komentarzy.. laska ma doskonały głos, świetne vibrato i wyczucie.. powinna śpiewać i mieć możliwość dalszego rozwoju (co raczej w PL jest niemożliwe)... to wielki talent.. głos przeciętny to ma Doda, a po jej popularności widać, jak się znacie na talentach wokalnych...

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 13

  I'm reading .. to love.. x) Bosko spiewała!

 • Gość: Gość

  Oceniono 88 razy 12

  Ten facet to chyba Paul a w Polsce dorobił sobie ina i tak wyszła Paulina. Głos przeciętny, po prostu silny ale przeciętny.

 • liu

  Oceniono 11 razy 9

  Uważam,że dziewczyna śpiewa syper.Ma piękną,oryginalną ciemną barwę głosu w Przeciwieństwie do naszych ''gwiazdeczek'' brzmiących jak harcerki przy ognisku. Nie potrzebuje tronu,różu,korony,diademów,sztucznych cyców itp.,pie...sków,po prostu wychodzi i SPIEWA!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX