Wiśniewski powbijał sobie gwoździe w twarz!

Wiśniewski katuje samego siebie...

 

Tego chyba nikt nie spodziewał się po Michale Wiśniewskim. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor ma zapędy masochistyczne. Tak przynajmniej uważa Irena Kwiatkowska, która nie mogła się nadziwić temu, że Wiśniewski powbijał sobie gwoździe w twarz!

Dziś spotkałem po raz pierwszy w życiu Irenę Kwiatkowską. 95 lat a wygląda na 70 ... Zjadła ze mną obiadek w Faracie, studiu, w którym niegdyś nagrywaliśmy program JJJ. Aż miło było na nią popatrzeć. Kobieta-Legenda. Pomyślałem, że jak nie ucałuje jej dłoni to stracę coś niepowtarzalnego w swoim życiu. Jej pierwsze do mnie słowa to: "Panie Michale, to teraz wbija się gwoździe w twarz ? - Mam nadzieję, że to boli ... " Eee ? - pomyślałem ... Może też chce założyć jakiś piercing- napisał Wiśniewski na swoim blogu.

Widać, że pani Irena Kwiatkowska nie traci poczucia humoru. I potrafi zadrwić sobie nawet z twarzy Michała Wiśniewskiego!

Więcej o:
Komentarze (23)
Wiśniewski powbijał sobie gwoździe w twarz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  wspaniala pani irena

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  jakby byl uprzejmy i wbil sobie tego gwozdzia w mozg,bardzo bylbym zobowiazany!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Michał od dawna ma te gwożdzie. Od 2001 roku nic sobie teraz nie wbija . wymyslacie jak zwykle . Nie macie się czego czepic . Plotku jesteś gorszy niż pudelek . Mało spostrzegawczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  a kogo wisniewski jeszcze obchodzi;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  JEDEN DODATKOWO W MÓZG taki duzy i gruby

 • naga

  Oceniono 3 razy 3

  brak mi slow.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  dla niego to tylko kobieta-legenda?!...to wielka gwiazda!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 3

  Starszej pani wypada sie dziwić, przynajmniej dla zartu. Widać, ze ona ma poczucie humoru, a wy tylko szukacie pretekstu, zeby MW dowalić i to w mało finezyjny chamowaty sposób. Taki że tak powiem, głupawy, pod najmniej ambitnych czytelników z podstawowki. Ciekawe dlaczego nie dowalacie za piercing czy tatuaże innym co go mają... Wszystkie portale ostatnio trabiły o tatuazu Mandaryny. Ona w takim razie tez ma zapedy masochistyczne, szczególnie w połączeniu z cukrzycą to wyjątkowy masochizm. Dlaczego jej tego nie napisaliście? Szczególne względy? Raczej tak.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  i tak cie kocham koteczku nawet z tymi kolczykami :* tesknie za toba !!!!!!! milena radomska ostrow mazowiecka kocham cie michal!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX