Monika Richardson wyleciała z ramówki!

Tylko raz się pojawiła na wizji i już jej nie chcą!

 

Monika Richardson i jej odgrzewany kotlet Orzeł i Reszta nie spodobały się widzom Dwójki. Trudno się temu dziwić, bo w końcu to nadal Europa da się lubić pod zmienionym tytułem. Jak widać TVP ma ogromną słabość do własnych programów i liczyło bardzo, że program Moniki spodoba się widzom. Ale wyszło całkiem inaczej. Nic dziwnego, że Dwójka postanowiła zawiesić show dziennikarki, żeby dopracować koncepcję programu i znaleźć również odpowiednią godzinę.

Tymczasem na miejsce przebojowego show "Orzeł czy Reszta" wejdzie równie udana produkcja Fort Boyard . Dwójka i w tym przypadku nie poradziła sobie z konkurencją, ale trudno się temu dziwić, bo komu się chce oglądać "Big Brothera" połączonego z "Agentem"? Chyba chętnych na taką rozrywkę jest niewielu i nawet obrady z Sejmu mają większą oglądalność.

Kiedy powróci program Moniki Richardson na antenę? Tego Dwójka nie ujawnia, ale miejmy nadzieję, że nie prędko!

Więcej o:
Komentarze (12)
Monika Richardson wyleciała z ramówki!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Ja lubię Monikę i lubiłem "Europa da się lubić". Ale po pewnym czasie prawie wszystko się nudzi. A Dwójka stawia na nowe wersje dobrze znanych już wcześniej programów. Nawet jeżeli koncepcja jest dobra, to zawodzi realizacja. Ogólnie TVP jest dosyć niezorganizowana. Wszystko się dzieje na ostatnią chwilę, a później niewypał. Powinni się uczyć od znacznie lepszych zachodnich telewizji. A tak jeszcze wracając do "Europa...", to jeden z niewielu programów TVP, który przez tak długi czas miał tak wysoką oglądalność.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Oglądałam ten program to jest totalne dno...europa da sie lubić jest milion razy lepsze

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 6

  Jeden z sympatyczniejszych programów telewizji; umiejętnie łączył funcję edukacyjną z rozrywką ; pozwolił poznawać inne kultury, uczył szacunku dla tradycji narodowych i szeroko rozumianej tolerancji.Wielka szkoda, że tak wartościowe programy "przegrywają" w TVP ze szmirowatą rozrywką, jakiej na pęczki w innych stacjach.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  "Agentowi" to Fort do pięt nie dorasta...

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 5

  Ja lubiłam program Europa da sie lubić:-P

 • kiro26

  Oceniono 7 razy 1

  mamy nadzieję, ze nigdy nie powróci!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  NIEPRĘDKO!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  i tak za dlugo ja trzymali,niech wraca do tych zagranicznych facetow z ktorymi lubi to robic....

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 1

  A mnie się "Europa da się lubić " podobała. I Monika R. też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX