Katarzyna Walter wyleciała z "Tańca z Gwiazdami"

Marta Żmuda -Trzebiatowska coraz bliżej Kryształowej Kuli...

Potwierdzają się słowa Pawła Stasiaka , który jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem przyznał, że 8 edycję Tańca z Gwizdami może wygrać Marta Żmuda -Trzebiatowska . Aktorka tańczy najlepiej i jak tak dalej pójdzie, to może zgarnąć główną nagrodę.

Jury w "TzG" jest dość niestałe w swoich ocenach. W tym tygodniu jednym z najsłabszych występów okazał się taniec Alana Andersza oraz Ilony Felicjańskiej, której coraz trudniej utrzymać się w programie.

 

Oceny jury są o tyle zaskakujące, bo w ubiegłym tygodniu najgorzej wypadł Steve Allen , ale w tym odcinku został oceniony najwyżej. Czyżby TVN chciał wykreować nieznanego sportowca na gwiazdę?Obecność Allena w "TzG" zresztą od samego początku budziła mieszane emocje, ale wszystko wskazuje, że stacja ma wobec Steve jakiś tajemniczy plan!

 

Jak zwykle występ Marty Żmudy -Trzebiatowskiej i jej partnera Adama Króla nie wzbudził żadnych zastrzeżeń jury. Trudno się temu dziwić, bo przecież aktorka zna swojego partnera bardzo dobrze i pozostałe gwiazdy nie mają tak komfortowej sytuacji jak Marta. Tymczasem na temat udziału aktorki w "Tańcu z gwiazdami" krążą plotki, o tym, że Marta nie chciała wystąpić w programie bez swojego chłopaka.

 

Najmniej szczęścia miała Katarzyna Walter , która odpadła z programu!

 

Więcej o:
Komentarze (43)
Katarzyna Walter wyleciała z "Tańca z Gwiazdami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  a może mi ktoś powiedzieć po co komu ten taniec z "Gwiazdami"?? To, że Żmuda wygra to było jasne przed programem. TzG jest skutecznym sposobem na kreowanie "Gwiazd" przez TVN. "Telewizja ogłupia", więc aby nie ulec temu trendowi może warto w tym czasie spojrzeć na inne propozycje np. na kanale National Gegraphic, Discavery Civilization, EuroSport, TVN24 itp. Można się czegoś nauczyć, dowiedzieć co się w świecie dzieje ... ;) Polecam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 11

  TO dać Żmudzie od razu kulę poco męczyć innych .Bardzo nie fer jest to,że tańczy ze swoim chłopakiem.Inni nie mają szans.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Następna bedzie ŻYRAFA FELICJAŃSKA.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  jakie to wszystko czzytelne-najpierw ja i Alana ustawili na mocnej pozycji teraz dla niepoznaki troche zejda z dobrych ocen nie na tyle żeby było zagrożenie i tak wszystko jest ustalone

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Trzeba przyznać, że Katarzyna Walter opuszczając show miło mnie zaskoczyła. Jej mowa końcowa była bardzo dojrzała i co dla mnie najważniejsze nie reklamowała serialu, w którym gra. Pierwsza dwójka, która odpadła to totalna żenada, "poważni" i puści ludzie, goniący za hajsem i sławą. Rozumiem, że przyszli tam tylko o sobie przypomnieć- jak dla mnie to efektowne,ale nie zdrowe show po którym mamy tylko zgagę......

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 4

  wszystkei edycje Tz G sa ustawione zaninm pary wyjda na parkiet. ustawia to MIszaczak pd katem przydatnosci dla stacji i mozliwosci zarabiania pieniedzy. Dba przy tym o swoja pozycje w firmie, czlowieka od robienia pieniedzy ( 20 mln na serii) wiec nie podniecajcie sie tak kto tu wygra bo to smiesznie wyglada wicie...

 • liu

  Oceniono 2 razy 2

  Moim zdaniem najsłabsza była Felicjańska-sztywna jakby połknęła kij od szczotki

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  szkoda mi Kasi W poniewaz nie żle sobie radzila powinna inna para wyleciec

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  tia mamy jasnowidza juz wiedza kto wygra odrazu z góry ciekawe co napisza jak nie wygra:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX