Pani Basia atakuje. 3 część pralni towarzyskiej. Wideo

Barbara jedzie po swoim chlebodawcy i mówi o sobie "Wschodząca gwiazda". Wideo.

 

Pani Basia . Niekwestionowana królowa polskiego internetu. Dawno wyprzedziła księcia nie z bajki Luntka czy pazia Gracjana. Barbara pnie się ku szczytowi z prędkością błyskawicy. Jej autorki przegląd prasy bije rekordy popularności. Zobaczcie III część szydery:

 

 Więcej Baśki i śmiesznych filmików na:

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Pani Basia atakuje. 3 część pralni towarzyskiej. Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Pani Basia to jest laska. Basiu przyjeżdżaj do nas. mężczyzni z Noclegowni dla bezdomnych

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  mam "przyjemność" mieszkać blisko pani Basi i ją często widywać - normalna babka, jak każda inna...niczym się nie wyróżnia. Jest chudsza niż na tych filmikach - widać kamera pogrubia

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  pani Basia to soper laska:D lelum polelum:PP

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Jakoś mnie to nie bawi. Za Szapołowską nie przepadam, ale ta cała pani Basia jest bardziej wyleniała niż ona. A Majewski - normalny człowiek: "...mieć koszule nowe zamiast stare prać..." (Perfect) - widocznie nie ma takich ambicji i całe szczęście.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  Strasznie nie lubie tej kobiety. Próbuje zabłynąć używając wulgaryzmów i drwiąc sobie ze wszystkiego dookoła. Nie rozumiem ludzi, którzy śmieją sie z tego, że żałosna starsza kobieta, robi z siebie posmiewisko...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Dzięki, Seattle, uprzejmie, ja też lubię kupować na straganach i w lumpeksach, czy to znaczy, że jestem prostacką menelówą?

 • seattle

  Oceniono 14 razy 2

  Nie wiem, dlaczego wszyscy zachwycacie się tą prostacką babą z blokowiska??? Pani Barbara wygląda skromnie, a zachowuje się bardzo nieskromnie, wręcz prostacko! Używa wulgaryzmów, ubiera się na straganach i w lumpeksach, a jej ulubionym zajęciem jest obgadywanie ludzi. Nie wspomnę o tym, ze pali jak smok i ma głos starej menelówy! To taka Jola Rutowicz, tylko znacznie starsza, ale równie głupia, bo nie potrafi sklecić z sensem ani jednego zdania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  No, właśnie, tak mi się wydaje, że ta pani Basia wszystkich dookoła krytykuje, a sama do aniołów nie należy. Wnioskuję to z komentarza osoby, która ma "przyjemność" mieszkać w pobliżu wschodzącej gwiazdy tvn.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  Plotku jestes zenujacy do bolu. Przestaje czytac te durne artykuly. ide do konkurencji :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX