Uczestniczka "Fabryki Gwiazd" to kopia Dody i Chylińskiej! Wideo i Foto

Julita Woś zaczęła swą karierę w II edycji Baru jako słodka blondyneczka. Teraz to drapieżna żyleta, która z precyzją kopiuje największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Sondaż.

 

Julita Woś jako 19-letnia dziewczyna, wzięła udział w programie "Bar". II edycja popularnego reality-show zasłynęła przede wszystkim z Dody, która swoje pierwsze kroki w show-biznesie, stawiała właśnie w "Barze".

 

A z czego znana była wtedy Julita? Po za grą na saksofonie, z niczego. Była bezbarwną blondynką, która raczej była onieśmielona całym medialnym zamieszaniem.

 

Dziś Julita Woś jest uczestniczką "Fabryki Gwiazd" i bardziej przypomina ostrą rockmenkę niż cichą 19-latkę. Plotek lubi takie metamorfozy. Niestety, nie w tym przypadku. Julita do perfekcji opanowała naśladowanie stylu ubierania się i bycia Dody oraz stylu śpiewania Agnieszki Chylińskiej. Tatuaże a nawet piersi zdają się być robione na wzór Agi i Dody . A wy jak uważacie? Głosujcie w sondażu Plotka.

 

Jury programu "Fabryka Gwiazd" szybko wyczuli, że postać grana przez Julitę jest wszystkim dobrze znana:

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony programu "Fabryka Gwiazd" oraz "Bar II".

Więcej o:
Komentarze (162)
Uczestniczka "Fabryki Gwiazd" to kopia Dody i Chylińskiej! Wideo i Foto
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  sory.. ale ona ma taki styl i tyle.. nie jest jak Doda ani Chylinska.. nie wybiera sie swojego glosu... a co do wyglądu..? hmm... kazdy sie zmieni i on poprostu taki ma styl... jest super.. ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Ey ona jest fajna co wy od niej chcecie?? Moim zdaniem nie nasladuje Dody... czasami kazdy kogos udaje w pewnym stopniu... ale ona napewno nie nasladuje, i nie jest podobna do Dody... bez przesady!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  ale bym ją robił....

 • moska

  Oceniono 9 razy 9

  Gdyby jurorzy nie wspomnieli o tym, że przypomina Dodę lub Chylińską to nikt tu z piszących (a nawet sam Plotek) nie pokojazyłby. To jest zawiść i nic więcej!!!
  Dziewczyna jest jaka jest i jeżeli jest jej z tym dobrze to nie wasz interes!!!
  A Doda i Chylińska też są OK tylko, że wszystkim przeszkadza to, że mówią prawdę a nie to co by inni chcieli usłyszeć.
  Kto ich krytykuje widocznie sam żyje w zakłamaniu takie jest moje zdanie i popieram wszystkich którzy otwarcie i bez owijania wypowiadają się na różne tematy zwłaszcza osoby publiczne - więcej takich. Bo grać pod publiczke to nic nadzwyczajnego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  to, że dziewczyna lubi tatoo i ma ciekawa barwe głosu ma znaczyc ze kogos podrabia?? ludzie dajcie spokuj dziewczyna jest ok a wy zukacie jak zwylke temetu na ploty ja juz bym sie przyczepiła pana geja

 • coupe

  Oceniono 9 razy 7

  ma charakter!!!! do Chylinskiej jej daleko bo takiego orginału nie da sie podrobić,ale ma szanse !!!!! dlaczego? bo intryguje i ma charakter!!! widac,ze ma jaja!!!! i nie jest kopia nikogo!!!! do rózowych landrynek jej daleko!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Skoro tak piszecie, że Julka jest kopią Dody, to Nina jest czarną kopią Asi Liszowskiej!!!Jaka maniera???Nie znasz laski więc po co takie głupoty wypisujesz?Jeśli o wszystko się tak zakładasz, o czym nie masz pojęcia, to całe życie przegrywasz!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Jej sposób bycia,wypowiadania się całkowiecie odbiega od tego co reprezentuje sobą Doda. Przecież typy charaktru i pewne cechy wyglądu powtarzaja się w gatunku ludzkim. Julita jest naprawdę spoko,co by o niej nie powiedzieć:ma prezencję i jak to mówią "parcie na szkło". Opinie pana z Eski nie sa dla mnie wiarygodne, przecież on sam promuje niszową muzykę.Nie jest dla mnie autorytetem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  dokladnie, bisiorek rzucil idiotyczne haslo, wiec teraz kazdy mysli, ze tak mysli :D
  Ku rwa jakie to smieszne. Znam Julite osobiscie, jest twarda ale tez wrazliwa panna, ale napewno nikogo nie kopiuje, a porownanie z Doda ja niezle wku rwilo. Poza Dody idiotyzmem roznia ich piersi :)
  Jula ma naturalne :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX