"Taniec z gwiazdami" ustawiony, "nie będzie niespodzianek"?

Paweł Stasiak się wygadał! Wie kto wygra program!

 

Paweł Stasiak odpadł z "Tańca z gwiazdami" jako pierwszy. Nie jest mu jednak smutno i w rozmowie z naszą reporterką zdradził, że wie, kto wygra program!

 

Kto to taki? Sprawdź oglądając wideo!

 

Paweł Stasiak wie kto wygra Taniec z Gwiazdami?

 

.

Niestety nie wiemy, kto odpadnie w dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami", ale być może wiedzą o tym ludzie pracujący przy produkcji programu. My wiemy natomiast kto program wygra. Czy Stasiak miał rację? Okaże się już za jakiś czas.

 

Lubisz wiedzieć, co dzieje się w polskim showbiznesie? Plotek ma coś dla Ciebie - codzienne darmowe maile z gorącymi newsami, zdjęciami, materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o:
Komentarze (70)
"Taniec z gwiazdami" ustawiony, "nie będzie niespodzianek"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Jedną z poprzednich edycji miała wygrać Steczkowska ale Guzik sie nie podłożyła w finale więc musiała przejść do Polsatu

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Zażartował sobie a Wy już aferę ... Przecież wiadomo , że wygra Marta ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  Przecież on to powiedział w żarcie... Boże jaki ten plotek jest 'gupi' ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 8

  Nienawidzę TVN-u, bo lansują się w nim osoby, które szukają tego, by być sławnym w Polsce. Teraz jak pamiętam pojawiają się jacyś łowcy burz, ale co ciekawe widze ich tylko na TVN-ie, bo w innych programach ich nie ma. Nienawidzę TVN i przeważnie go nie oglądam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 8

  Mi też się wydaje, że fałszowane są wyniki widzów w show "Gwiazdy tańczą na lodzie", Jak Oni Śpiewają, w Mam Talent oraz w Taniec z Gwiazdami. Głosy się nie liczą, więc po cholerę mamy kasę tracić jak i tam nasz głos się nie liczy. Bo w JOŚ nie wiem, kto głosuje na Muchę, a mam informację, że Mucha w JOŚ zostanie do półfinału, a program wygra Ola Szwed.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 7

  Facet sobie żarty robi, a wy to traktujecie poważnie. Osobiście nie mam nic przeciwko wygranej Marty, bo dobrze tańczy. Niekoniecznie jednak musi wygrać. Ładnie rozwija sie Sylwia Gruchała i ma znakomitego partnera, a i inni dobrzy się znajdą. Dotąd było jedno potknięcie w "TzG" - wygrana Guzikowej, którą próbowano wykreować na seksbombę (żart jakiś chyba!) kosztem pieknie tańczącej Steczkowskiej. Ale chyba to nie była wina ani ustawka TVN. Po prostu Polacy to zawistnicy, nie lubią Justyny i głosowali przeciwko niej. Osobiście życzę pani Marcie wygranej, bo to śliczna kobieta, która ślicznie tańczy. Poza tym, gdyby faktycznie wszystko od początku było tak na 100% ustawione, to większość uczestników (nawet tych "gwiazd" przez małe "g"), nie zgodziłaby sie na udział w tym programie. Ludzie showbiznesu są na to zbyt narcystyczni. Więc niech pan Stasiak pierdół nie opowiada, bo jego żart nie spotka się ze zrozumieniem - Polacy poczucia humoru za wielkiego nie mają.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 7

  Stasiak gada takie bzdury, bo nie umie się pogodzić z porażką! Kto głosowałby na starucha, który w kółko się szczezy i śpiewa jakąś kretyńską obciachową muzę? Allen miał więcej głosów, bo po prostu jest przystojny!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  wiadomo ze żmuda wygra-promuje ją tvn,podobnie jak w przypadku guzikowej-serial z nią leciał wtedy na antenie-wiadomo ze justyna byla lepsza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  zazartowal o tym co wszyscy wiedza... fajny, mily, sympatyczny facet - nie spodziewalabym sie tego. a do tupecika tez ma ogromny dystans - bo sam z niego zartuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX