Skomentuj:
Komentarze (73)
-
Dajcie jej spokój , ona przecież jest nowa i poraz pierwszy jest wkoło niej tyle szumu....to że występowała gościnnie w Plebani czy Na dobre i na złe to może niektórzy wiedzą. Ciekawe jakbyście sie zachowali udzielając wywiadu poraz pierwszy dziennikarce która zadaje głupawe pytania....pooprostu trema . Agnieszka napewno jest ładniejsza od Kasi Cichopek. To moje zdanie a napewno znajdzie sie fan Kasi Cichopek co powie że tak nie jest .Są też tacy co piszą zboczone komenty typu : Gość 03.11.08, 18:09 - ( sam sobie wsadź pysia w gębe)Ja powiedziałabym że trzeba jej dać szanse.....dostała role pierwszo-planową w serialu Agentki. Tu narazie jest super, bardzo jej pasuje ta rola...zobaczymy jak będzie dalej.
-
śliczna,śliczna i jeszcze raz śliczna, a cała reszta z czasem sama przyjdzie:))))
-
Jest za jebista, chętnie bym jej wsadził pysia do buzi...
-
I po ch*j sie odzywacie jak nie znacie Dziewczyny?
-
Ta dziewczyna to odkrycie roku! Najbardziej podoba mi sie jej naturalność- ciekawa jestem jak wy byście się wypowiadali... założę się, że duużo gorzej.
-
to moja ciocia.Pracowała w teatrze w Kaliszu.Wszyscy za nią tęsknią szczególnie pewna mała dziewczynka która grała z nią w przedstawieniu,dosłownie za nią płacze....;(Agnieszka zawsze była wesoła i miła , Kasia Cichopek nie może się z nią równać!!!
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













