Wojewódzki goni Majewskiego!

Czyżby Szymon Majewski stracił poczucie humoru?

 

Ani udział pani Basi, ani nawet Joli Rutowicz w programie Szymona Majewskiego nie pomogły przyciągnąć widzów w poniedziałkowe wieczory. Satyryk traci publiczność i to bardzo, bo w stosunku do tego, jaką miał oglądalność w czerwcu, zainteresowanych programem jest aż o milion mniej. W internecie sypią się złośliwe komentarze na temat tego, że Majewskiemu skończyło się poczucie humoru i pomysły na bawienie publiczności.


To dość zaskakująca wiadomość, bo Szymon uchodził za lidera w poprzednim sezonie, ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić. Jego show musi konkurować z nadawanym w tym samym czasie programem Tomka Lisa. Jak wiadomo obaj panowie są ulubieńcami Polaków, stąd prawdopodobnie tak duży spadek oglądalności Majewskiego.


Zyskał zaś Kuba Wojewódzki i to o ponad pół miliona widzów w stosunku do pierwszej połowy tego roku. Okazuje się, że TVN przenosząc program Kuby zrobił mu prezent, bo w ten sposób Wojewódzki uratował się przed zdjęciem z anteny telewizyjnej.

 

Uważacie, że Szymon się skończył?

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w polskim showbiznesie? Możesz być zawsze na bieżąco dzięki codziennym mailom od Plotka! KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o:
Komentarze (79)
Wojewódzki goni Majewskiego!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 20

  Ja uważam, że wypaliła się formuła programu - pseudorozmowa z "gwiazdami", z którymi jest się zaprzyjaźnionym i w związku z tym nie zadaje im się żadnych ciekawych pytań. Obowiązuje atmosfera samozadowolenia, zakumplowania i doskonałego samopoczucia wszystkich. Byłam do tej pory fanką programu - w tym roku ulało mi się. Na Wojewódzkiego i TZG też. Tylko filmiki sobie Szymona oglądam sobie w internecie, bo wciąż mnie śmieszą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 20

  Trochę trafił kulą w płot z opowieścią o gejach policjantach - wieje nudą i żenadą. Jak w rozmowach w tłoku pojawiali się politycy to było z czego się pośmiać, ale gwiazdki typu jola rutowicz są własnymi karykaturami i parodiowanie ich nie ma sensu. Brakuje czegoś zaskakującego, nowego. Jednak za czasów PiS było przynajmniej śmiesznie, a teraz nuda goni nudę :)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 18

  No Szymon sie skonczyl juz jakis czas temu. Byl doskoanly w krotkich absurdalnych formach, ale nie jako konferansjer i proawdzacy wywiady. Dobre w jego programie byly tylko "Rozmowy w tloku" i nieliczne wstawki. Teraz nawet tego nie ma.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Majewski wymiata!!! Nie ma sobie równych!!! Ącki na prezydenta ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Szymek jest świetny! Ja go lubię i staram jak najczęściej oglądać :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  NIE!! Nie skonczyl sie xd

 • wigusia

  Oceniono 13 razy 7

  Majewski jest spoko. Popieram 'Ącki na prezydenta!' xP

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  oczywiście, że nie, Majewski jest super!

 • monika4351

  Oceniono 8 razy 6

  UuUuUu No Szymcio is the best!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX