HOT

Spartańskie warunki w "Fabryce Gwiazd"!

18.09.2008 06:51
A A A Drukuj
Uczestnicy "fabryki gwiazd" /Polsat

 

Nie mają kontaktu ze światem zewnętrznym, bo odebrano im telefony komórkowe. Jak dowiedział się Plotek cała finałowa 15 pierwszej edycji Fabryki Gwiazd jest już rozlokowana na warszawskim Wilanowie, gdzie szlifują swoje piosenki przed piątkowym występem. Ponoć w pierwszym odcinku wszyscy zmierzą się z repertuarem niezniszczalnego zespołu Feel.

Wszyscy musieli zgłosić się do programu w ubiegły piątek. Nie mam z nimi żadnego kontaktu. Wiem, że są pozamykani w pokojach po jednej osobie, a w ich wyposażeniu nie ma nic oprócz łóżka i odtwarzacza z piosenką, której muszą się nauczyć. To chyba taki test psychologiczny, który pozwoli producentom wybadać predyspozycje poszczególnych osób- opowiada informator Plotka.

To jednak dopiero początek niespodzianek, które czekają uczestników show "Fabryka Gwiazd". W najbliższy piątek tylko 13 z nich trafi do Akademii Adama Sztaby, która przez całą dobę będzie pod ostrzałem kamer telewizyjnych. Cóż sława wymaga poświęceń, a każdy z uczestników show ma chyba parcie na szkło skoro odważył się na udział w programie.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (31)

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    JULITA BYŁA NAJLEPSZA SZKODA ZE ODPADŁA;(ALE I TAK NAGRA PŁYTE

  • kotus1111

    Oceniono 3 razy -1

    PIOTREK PIOTREK I TYLKO PIOTREK MUSI WYGRAĆ trzymam kciuki

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy 3

    Piotruś Dymała Mateusz i Romek są najlepsi!!!:)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 0

    taktak..................tak PIOTRUS JEST SSSSUUUUPPPEEERRRR

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 0

    Nina, szerokim echem komentuje się ambitnych, zdolnych i pracowitych w tym kraju. Brak sukcesu własnego często popycha zazdrosnych do uszczypliwych uwag, szczególnie na temat tych, którzy osiągają wiele.
    Twoje samopoczucie i brak wiary nie są zasadne, ale to już słyszałaś. Wiem, wymagasz wiele, od siebie szczególnie. Jeśli łzy mają doprowadzić Cię do sukcesu, to płacz jak najwięcej. Dla mnie i dla całej szkoły sukces już osiągnęłaś. Trzymamy kciuki za Ciebie, oby Twoje życie było barwne. Nie będę przekonywała Cię, żebyś była zadowolona z siebie,Ty sama wiesz na jak wiele Cię stać. Skoro chcesz się rozwijać, będę tylko trzymać kciuki.Ale od czasu do czasu przypomnij sobie, że dla wielu osób jesteś najlepsza. Sukcesu, sukcesu i sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 4

    ROMEK do boju:)) wygrasz:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX