Martyna Melosik chce być Anią Dąbrowską?

Martyna Melosik

Rzuciła siostrę, żeby wystartować w "Fabryce Gwiazd"!

 

Śpiewać każdy może. Martyna Melosik musi mieć sporo zaparcia skoro od ośmiu lat próbuje zaistnieć w polskim showbiznesie. Kilka lat temu Martyna była już o krok od sukcesu, bo wygrała nawet "Drogę do gwiazd" na antenie TVN. Ale wtedy nic poza wygraną się nie wydarzyło. Martyna przez lata szykowała się do podboju estrady. Założyła nawet zespół z siostrą Dagmarą, ale dotąd obie dziewczyny nie odniosły większych sukcesów. Siostry są bardzo znane w rodzinnym Poznaniu. Ale to za mało.

To z tego powodu Martyna zgłosiła się do Fabryki Gwiazd. Już teraz wiadomo, że, jeśli młoda artystka kiedykolwiek wyda album, to na pewno znajdą się na nim jej własne kompozycje. Melosik, podobnie jak Ania Dąbrowska , sama pisze teksty i piosenek. Niestety, Ani nie udawało się odnieść sukcesu dopóki nie wzięła udziału w polsatowskim Idolu. Czy Martynę czeka podobna droga? Okaże się już niebawem.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (51)
Martyna Melosik chce być Anią Dąbrowską?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  "Rzuciła siostrę,psa i kota"beznadzieja.Dziewczyna ma szansę zaistnieć.Po co pisać że ładnie śpiewa lepiej ją obsmarować!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Tina tak trzymać! Jesteś świetna :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  A ja kojarzę Martynę Melosik. Co roku w Wigilie śpiewa ze swoją rodziną dla Poznaniaków podczas poznańskiej wigilii w centrum Poznania. Wydaje mi się, że ma świetny głos. Nie wiedziałem, że była w drodze do gwiazd, ale moim zdaniem nie ma co w ogóle przypominać starych czasów. Chyba po 8 latach głos zmienił się z dziecięcego w kobiecy. Będę oglądał w piątek i kibicował poznaniance.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  kolejna poznanianka nie mająca pojęcia kim jest Melosik... Poznań jest dużym miastem, a nie wioską, w której osławia się lokalne talenty...

 • kwiatuszek19325

  Oceniono 7 razy 7

  Martynę zobaczyłam i usłyszałam dzis po raz pierwszy...Od razu skojarzyła mi się z Anią Dąbrowską. Chyba po prostu jest troszkę podobna.Uważam, iż Martyn ajest najlepiej śpiewającą kobieta w tym programie....

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  kurde zajebista jest xd

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  ładna

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  to nie ona porównuje się do Ani Dąbrowskiej zrobił to autor tekstu a po coś chyba się zgłasza do programów tego typu - dla sukcesu i jeśli jej to wyjdzie to bardzo dobrze wtedy warto było się poświęcać i bardzo dobrze że chce sma pisac swoje piosenki będzie to przecież jej muzyka

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  jest mnóstwo takich osób jak Melosik które od lat próbują swoich sił i nie zawsze udaje im się osiągnąć sukces a to porównanie jest kompletnie bezsensowne bo zamiast Dąbrowskiej można by wpisać nazwisko każdej osoby która zgłosiła się do idola!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX