Wreszcie coś się stało!

Wygląda na to, że TVN ma talent do wyszukiwania telewizyjnych hitów!

 


TVN obiecywał widzom wielkie emocje i widowisko, jakiego nie było jeszcze w Polsce. I chyba nikt się nie zawiódł w sobotni wieczór spędzając ponad godzinę przed telewizorem, żeby zobaczyć pierwszy odcinek Mam Talent!

 

Już od pierwszej minuty widać, że stacja zna się na fachu i zatrudnia naprawdę najlepszych w Polsce montażystów. Mam Talent, to prawdziwy majstersztyk, jeśli chodzi o montaż, bo trudno zrobić trzymające w napięciu widowisko telewizyjne z nudnych i długich castingów do programu.

 

Ale jak widać to, co nie wychodzi konkurencji, udało się w TVN. To jednak nie wszystko, bo bezwzględnie najlepsze są emocje w Mam Talent. Pomysł na to, żeby zatrudnić do jury Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremiak i Kubę Wojewódzkiego okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Trójka jurorów ma skrajnie różne temperamenty, ale chyba o to chodziło. Poza tym najlepszym prezentem dla fanów jest Agnieszka Chylińska, która już pokazała, że ma telewizyjną osobowość, a za kilka miesięcy fani będą mieli okazję usłyszeć jej nowe piosenki.

 

Wydawało się, że zatrudnienie do prowadzenia show Szymona Hołowni i Marcina Prokopa nie jest najlepszym pomysłem. Ale już po kilku minutach show można było zauważyć, że obaj dziennikarze stworzyli zgrany duet. Co więcej, zarówno Marcin i Szymon mają nienaganną dykcję i nie rzucają głupawych dowcipów, z których sami potem się śmieją.


Ten program już teraz pokazuje, że w Polsce mieszka naprawdę dużo utalentowanych osób. A o stawkę 100 tys. euro ubiegają się zarówno starzy i młodzi.

 

I choć tak naprawdę, po pierwszym odcinku widowiska, trudno stwierdzić, kto wygra pierwszą edycję show, to z pewnością już teraz wiadomo, że TVN ma talent do robienia dobrych programów.

 

Tomasz Reich

 

 

Więcej o:
Komentarze (115)
Wreszcie coś się stało!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 22

  Widzę, że o ile pod bzdurami, wyssanymi z palca nie podpisuje się pan Reich, ale jak walnął laurkę stricte wiernopoddańczą to i podpisik potrzebny. Niech wiedzą i nie zapomną, nieprawdaż? :-P

 • Gość: Gość

  Oceniono 43 razy 21

  a mnie się podobał program,wypełnił lukę w telewizji,a to dlatego ,że mogą pokazać się w nim wszyscy bez względu na wiek i to co mają do zaofiarowania.Dla mnie nudne są programy w tvp 2.Bądzmy szczerzy nie wzruszył was śpiew dziewczynki śpiewającej Niemena?To perełeczka talent prawdziwy,a chłopiec grający na fortepianie?Rrzecież warto pokazać tak zdolne dzieci jestem całym sercem na tak!

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 21

  a mnie się podobało:) szczególnie ta Mała od NIemena...i parę innycg osób, pośmiałam się trochę, było trochę emocji i na sobotni wieczór wystarczy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 52 razy 20

  Ja nie wiem, czy Chylińska oceniająca 11.letnią dziewczynkę słowem "zajebista" na oczach całej Polski, jest strzałem w dziesiątkę TVN. Kultury, panowie, kultury

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 19

  Agnieszka CHylinska super indywidualnosc jest poprostu swietna!!! Akurat przy tej dziewczynce mogla uzyc innego slowa ale i tak wiemy co ma namysli jest extra!!!! Badz soba do konca!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  Agnieszka Chylińska świetnie sie sprawdza w tym programie.Jest naturalna, nie udaje, pokazuje własne emocje.Sam program bardzo, bardzo udany!

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  krytyka ,krytyka i jeszcze raz krytyka-dlaczego wszyscy wszystko krytykujecie?macie ciekawe pomysły , które podbiją Polskę i swiat???? z chęcią pooglądam najciekawsze, Ale zawsze macie wybór-przełaczyc na" Mode na sukces" pozdrawiam wszystkich malkontentów

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  Z całym szacunkiem dla montażystów (to naprawdę ciężki kawałek chleba), ale się autor artykułu trochę popisał brakiem wiedzy o telewizyjnej kuchni, Montażysta (jakkolwiek artystyczną duszę mieć musi) pracuje pod dyktando reżysera programu. To od reżysera zależy, co pójdzie w eter. Od montażystow zależy jeno, na ile efektownie będzie to wyglądało. Niby drobiazg, ale świadczący o tym, że teksty do "Plotka" pisują ludzie mało kompetentni, szkoda.

 • zlotamysl

  Oceniono 21 razy 17

  "trudno zrobić trzymające w napięciu widowisko telewizyjne z nudnych i długich castingów do programu" No co wy? castingi to zawsze najciekawszy etap każdego z telewizyjnych programów. Najlepsi są zawsze ci wszyscy "kosmici". Kocham tych ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX