O tej płycie będzie głośno!

Plotek porozmawiał z Rafałem na temat tego, co muzyk chce stworzyć ze swoim odnalezionym po latach bratem Victorem!

 

Spotkanie po latach wzruszyło całą Polskę. Opisaliśmy wam całą historię romansu Daniela Olbrychskiego z Barbarą Sukową. Na bieżąco przekazywaliśmy informacje o tym, jak wyglądało spotkanie po latach aktora i jego syna Victora. Victor nie tylko szybko złapał dobry kontakt z Danielem, ale również ze swoim przyrodnim bratem - Rafałem Olbrychskim. Okazało się, że synowie aktora mają wspólną pasje, którą jest muzyka. Od razu zaczęli snuć wspólne plany. Rafał już wcześniej wspominał coś o założeniu zespołu, teraz plany się wyklarowały.

 

Plotek postanowił zapytać o szczegóły.

 

Rzeczywiście, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Każdy z nas pracuje teraz nad swoim projektem. Ja wydaję swoją solową płytę, Victor ma swoją muzykę, ale już za chwilę zaczniemy nagrywać razem. Każdy z nas pozamyka swoje sprawy i do dzieła. Mogę nawet zdradzić, że Wojciech Młynarski pracuje nad tekstami dla nas. To dla mnie ogromne wyróżnienie, wiem, że jego stan zdrowia nie pozwala mu na intensywną pracę i czuję się zaszczycony, że znalazł czas i siły, żeby zrobić coś z nami. Bardzo się z tego cieszymy.

 

Widać, że szykuje się ciekawy projekt!

Co Rafał Olbrychski zrobi z bratem?
Więcej o:
Komentarze (7)
O tej płycie będzie głośno!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ale podobieństwo !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Trzeba przyznać że młody bardzo podobny do starego Olbrychskiego...Natomiast Wojciech Młynarski piszący teksty dla nich to chyba jakieś nieporozumienie,nie te klimaty,a może...Panie Wojciechu życzę zdrowia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ten synek po lewej nie jest zbyt urodziwy, ale co z tego;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  do uczciwej pracy staruchy by się już wzięły, skoro z takim nazwiskiem do tej pory nic nie wskórał tzn. że beztalencie, albo talent zmarnowany - z tej mąki juz chleba nie będzie:)

 • kika_2

  0

  I PODOBA MI SIĘ JEGO NOWA PŁYTA BARDZO BARDZO!

 • kika_2

  0

  no właśnie każdy chyba wie jaki był Daniel Olbrychski, miał słabość do używek i kobiet :-) Rafał powiedział o nim prawdę w wywiadzie...

 • Gość: Gość

  0

  o rany ten mlody jest paskudny, nie to zeby reszta rodzinki byla jakas modelowa, ale ten po lewej to paskud.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX