Paris Hilton broni pierścieni czystości

Na imprezie MTV nie obeszło się bez małych skandali. Prowadzący galę brytyjski komik zaczął nabijać się z Jonas Brothers! Paris Hilton wzięła chłopaków w obronę!

 

Ci, co oglądali galę MTV, widzieli zapewne, że prowadzący Russell Brand cały czas nabijał się z Jonas Brothers, a dokładnie z tego, że noszą pierścienie czystości.

 

Pierwszą osobą, która zareagowała na te zaczepki, była wokalistka Jordin Sparks. Gdy weszła na scenę, od razu było widać, że wkurzają ją słowa komika. Ona również nosi pierścień czystości, więc to tak, jakby nabijał się również z niej.

 

- Chciałam tylko powiedzieć, że nie ma nic złego w noszeniu pierścieni czystości. Nie każdy chłopak i nie każda dziewczyna chcą się zeszmacić - powiedziała ostro, a sala zareagowała aplauzem.

 

 

 

 

Paris Hilton, choć sama do świętych nie należy, również wzięła stronę Jonas Brothers.

 

- Nie czepiam się ich. (Czystość) To coś najpiękniejszego dla każdego dzieciak, więc nie ma się o co ich czepiać. Uważam, że to dobre dzieciaki i będą naszym następnym pokoleniem.

 

Prowadzący taką dużą galę musi być dowcipny, ale nie chamski. Granice dobrego humoru zostały w tym wypadku dość mocno przekroczone.

 

Kotek czeka na Wasze opinie!

 

Co to jest pierścień czystości? Czy można go dostać w Polsce - ZOBACZ TUTAJ!

 

 

Więcej o: