Rusza "Fabryka Gwiazd" !

Uczestnicy "fabryki gwiazd" /Polsat

Do zamieszkania w muzycznej akademii Polsatu było aż 5 tysięcy chętnych. Poznaj 15 uczestników pierwszej edycji "Fabryki Gwiazd"!

 

Chętnych do tego, żeby wziąć udział w Fabryce Gwiazd było więcej niż miejsc w muzycznej akademii. Polsat wybrał po żmudnej selekcji w największych miastach 15 zapaleńców, którzy przez najbliższe tygodnie, będą walczyć o kontrakt płytowy.

 

Plotek jako pierwszy przedstawia Wam oficjalną listę uczestników "Fabryki Gwiazd". Czy wśród nich są talenty na miarę Ani Dąbrowskiej i Moniki Brodki? O tym, kto wygra pierwszą edycję polsatowskiego show zadecyduje jury oraz widzowie. Program pojawi się na antenie Polsatu 19 września o godz. 20.00

 


Piotr Dymała

Jerzy Pawluk

Agata Malcherek

Martyna Melosik

Marina Milov

Mateusz Krautwust

Nina Kodorska

Marcin Maliszewski

Nicholas Sinckler

Marta Maćkowska

Katarzyna Muszyńska

Julita Woś

Przemek Puk

Malwina Kusior

Roman Lasota

 

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (273)
Rusza "Fabryka Gwiazd" !
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 23

  hehehe muszynska nawet na taka wyglada...heh porazka:) ale oczywiscie powodzenia!!!heheh pseudo gwiazdy-dobre:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 22

  A ja wiem kto pykał Katarzynę Muszyńską. Pół okolicy Międzyrzecza ją miało... Nadaje się do tej branży...

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 21

  hehehe jak wiesz kto "pykal" muszynska to zdradz???;p;p;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  kaska moze juz odpasc...no powiedzmy prawde w oczy jest beznadziejna...nie potrzeba nam juz gwiazd z wygladem "ali janosz". sadze ze juz powinna sie pozegnac i wracac. myslala ze zablysnie a nie moze sie pogodzic ze ma drugi raz spiewac piosenke abby...-czy tak mowia gwiazdy????ten kto potrafi DOBRZE spiewac powinien umiec zaspiewac kazda piosenke!!!!muszynksa do dobrych nie nalezy,przykre ale prawdziwe;p;p;p;p;p na festyny z nia:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 11

  Muszyńska bardzo lubiła i lubi sponsoring. Pukał ją między innymi właściciel Villa Toscania spod Pszczewa jak studiowała w Poznaniu. Mam dowody.
  za kasę zrobi duuuzo.
  harputniarz@o2.pl

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  uważam, że promowanie osób, które tak naprawdę już zaistniały w światku muzycznym (np. szansa na sukces, teatr itp) jest nie fair wobec uczestników, dla których jest to prawdziwa szansa pokazania się na scenie wśród profesjonalistów.Moim zdaniem osobą, która powinna zostać wybrana na gwiazdę jest Marta Maćkowska - dotychczas nieznana, a szkoda bo ma świetne warunki i super wygląda!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  TM: Słuchałem w necie próbek w wykonaniu tej marty maćkowskiej i sądzę, że ona się dopiero rozkręca..., aż się boję co będzie jak się pewnie poczuje w tym programie:))))))trzymam za nią kciuki, kawał ciekawego głosu z dużymi możliwościami i ładnym opakowaniu:))))))))popieram tych co napisali o niej pozytywy przede mną!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Marta Maćkowska musi być gwiazdą!jest najlepsza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Marta Maćkowska najlepsza!!!!bezkonkurencyjna!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX