Agnieszka Chylińska przypomina królową ? Foto

Nie lubimy tego typu porównań, ale w tym przypadku aż trudno się powstrzymać. Zobaczcie sami.

 

Już niedługo rusza show "Mam Talent", w którym Agnieszka Chylińska jest jurorką. Aga porzuca wizerunek "Chylińskiej' i pokazuje jaka jest naprawdę.

 

W najnowszym wydaniu "Gali" pojawił się obszerny wywiad z ikoną rocka. Aga opowiada o swoim synku, macierzyństwie i normalności, którą odzyskała dopiero teraz. Plotka bardziej zaintrygowała sesja, która towarzyszy wywiadowi, a dokładnie jedno zdjęcie, na którym, Chylińska do złudzenia przypomina Dodę.

 

Więcej o:
Komentarze (128)
Agnieszka Chylińska przypomina królową ? Foto
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • liu

  Oceniono 30 razy 22

  Nic dodać nic ująć.Macie rację!!!!Jak można porównywać tę sztuczną kukłę do super rockmenki Agniechy.Jaja-doprawdy!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 20

  Taaaaaaa. Do złudzenia... tylko ciekawe co ćpaliście przy tym porównywaniu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  POLOTEK WIESZ CO? RWIE CIĘ NA ŁEB... Tą różową świnię z wydętym ryjem porównywać do AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ... NIEWIERZĘ...NIEWIERZĘ...NIEWIERZĘ... PANI AGNIESZKO CHYLĘ CZOŁA PRZED PANIĄ - JESTEŚ WIELKA - JESTEŚ PRAWDZIOWĄ ROCKMENKĄ, PIĘKNĄ KOBIETĄ, CUDOWNĄ MATKĄ,CZERP Z ŻYCIA CO SIĘ DA... ŻYCZĘ TOBIE WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  glupie porownanie

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  AGNIESZKA jesteś wielka i wracaj do ludzi -- brakuje nam twoim fanom nowych przebojów //// plotek robisz głupie porównania - jak nie masz o czym pisać to lepiej podaj przepisy na marmoladę ////

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  To raczej Doda Chylińską może nasladować, bo gdy Drotka z Ciechanowa uczyla sie czytać literki Agnieszka juz miała status świetnej wokalistki. Aga jest kontrowersyjna, prawdziwa, nie zalezy jej na opini nie zabiega o popularność, Doda natomiast robi sztuczne medialne zamieszanie wokól swojej osoby. Byc może po latach skandali Chylińśka dojrzala, stala sie bardziej stonowana i kobieca ale porownywac do ją Dody, tej sztucznej plastikowej lalki z Playboya?

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  plotek gdzie one sa podobne??!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  doda królową hahaha chyba chylinska ...doda to dno a chylinska to wielka głos :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  nie widze żadnego podobienstwa, skąd ten szalony pomysł? Chylińska ma klase a doda to krolowa tandety

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX