Jolanta Kwaśniewska: Ola nie zabiegała o występy w TVN-ie! Wideo

Jolanta Kwaśniewska za swoje wypowiedzi, może stracić pracę w TVN Style. Zobaczcie wideo.

 

Jolanta Kwaśniewska wiele razy musiała bronić swego męża i córkę przed atakami mediów i Polaków. Ikona stylu i ulubienica zagranicznych bankietów znów wstawić się za Olą. Tym razem jednak, mówi rzeczowo.

 

Przypomnijmy. Aleksandra Kwaśniewska, która wystąpiła w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami" , była tak naprawdę gwiazdą eksperymentalną. Stacja chciała sprawdzić, jak sprzeda się córka byłego prezydenta. Czas pokazał, że Ola jest idealnym materiałem na gwiazdę. Z odcinka na odcinek zdobywała sympatię widzów, ładniała w oczach. Polska była świadkiem narodzin gwiazdy.

 

Ola raczej unikała kamer, była nieśmiała. Dopiero z czasem przywykła do obiektywu. Wtedy stacja TVN Olę zgarnęła i obsadziła w programie "Dzień Dobry TVN" jako reporterkę.

 

Aleksandra Kwaśniewska radziła sobie naprawdę dobrze, do czasu, kiedy nie zaczęła bronić swojego ojca w programie na żywo (Chodziło o chorobę Filipińską). Stacja nie mogła sobie pozwolić na takie ekscesy na wizji i usunęła Olę.

 

Czy Jolanta Kwaśniewska za skrytykowanie stacji w której sama pracuje, straci "robotę"? Posłuchajcie sami i oceńcie, czy Jolę jeszcze zobaczymy w TVN Style:

 

 

Jolanta Kwaśniewska: Ola nie zabiegała o występy w TVN-ie

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Jolanta Kwaśniewska: Ola nie zabiegała o występy w TVN-ie! Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  a dlaczego Ola ma występować w telewizji? jaka z niej gwiazda? aktorka?, piosenkarka, sportowiec, naukowiec, tancerka? nie!! jest tylko córcią byłego prezydenta! a starsza pani też o sobie mówi "prezydentowa". już nią nie jest, wiem, że tytuł zostaje, ale gdzie tu styl? i przyrównanie siebie do Lenona!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  Nie winię Oli za jej reakcję mnie samej było przykro wstydzić powinien się jej OJCIEC.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Ojej, Królowa Jolanta od pakowania walizek wyleci ze swoją Lekcją stylu? To będzie nieodżałowana strata, nikt tak nie potrafi gadać przez pół godziny o tym, jaką woalkę założyć na audiencję u papieża i jak się zachowywać na bakiecie u królowej Elżbiety. Skąd teraz będziemy czerpać tę wiedzę, kiedy ta krynica savoir vivre'u odejdzie w niebyt?

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 9

  PROGRAM ;;BUŁKE PRZEZ BIBUŁKE;; hehehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Rosnąca grupa oglądających, ciekawe kto to jeszcze ogląda. Widziałam kilka rzy i podziękowałam, rady typu: nie jedz zupy nożem wygłaszane z namaszczeniem itd.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  A co to za odrzuty z warsztatu samochodowego ona ma na szyi?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  sorry ale to ma byc redaktor naczelny prosze.. bez dwoch zdań to ma byc dziennikarstwo? elokwencja jego mnie zabiła może by sobie przejzał słownik to by nie było tyle powtórzeń.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  co to za przetragiczny reporter??!!!!!!!!!!!!masakra po prostu!!!! jak mozna było takiego kolesia dać do wywiadu z prezydentową? Maniera gejowska jest dla mnie nie do przejścia....

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  pani Kwaśniewska córunia łgała o tatusiu na antenie TVN wzbudzając współczucie o rzekomej chorobie "filipińskiej"
  a tymczasem tatuś alkoholik..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX