Rubik wyklaskał 10 milionów złotych!

Zobacz, na czym kompozytor zarobił największą kasę.

 

O tym, że Piotr Rubik kończy karierę, Plotek pisał jakiś czas temu tutaj.O końcu końców mówią już wszyscy, głośno się z Piotra śmiejąc.

 

Ale my to urządzamy z Rubika podśmiechujki a on trzepie grubą kasę. No chyba, że ktoś uważa, że 10 milionów złotych to mało? Na czym dorobił się Piotr takiego majątku?

 

Przede wszystkim na sprzedaży płyt. Nagrał ich 5, a każda odniosła komercyjny sukces. "Tu Es Petrus" pokryło się diamentem a "Psałterz Wrześniowy" otrzymało status "podwójna diamentowa płyta" i przyniosły Rubikowi 3 miliony złotych.

 

Nie zapominajmy o znanych na całym świecie koncertach, które warte są ok 100 tysięcy za jeden występ. Piotr również komponuje muzykę do filmów czy na specjalne zamówienia np czołówka programu informacyjnego.

 

Mało? A wiecie, ile kasuje Rubik pieniędzy za skomponowanie muzyki z okazji np.: 750 lecia Krakowa? Ok 675 tysięcy złotych!

 

Ale Piotr Rubik, podejmuje się również czynów, które z muzyką nic wspólnego nie mają. Tak było w przypadku sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva", za która muzyk dostał 200 tysięcy złotych.


Takim oto sposobem, gwiazda sacro-polo ma na swoim koncie ok 10 milionów złotych, których nie ruszy, bo będzie żył z tantiemów, a nam pozostał tylko szyderczy śmiech z jego blond fryzury i podstarzałej batuty.


 

 

Więcej o:
Komentarze (62)
Rubik wyklaskał 10 milionów złotych!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  tantiem, nie tantiemów; aytor do szkoły!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  chyba sie pomylono !!Rubik napisal "Habitat" na 750 lecie Gorzowa a nie Krakowa!Krakow chyba ma juz troche wiecej lat!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Przestańcie już o nim pisać!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 7

  Oczywiście , wyśmiewajcie Rubika i kochajcie Dodę. Co za podły kraj ociekający zawiścią malizny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Moze miec i 100 milionow i 12 miliardow. To nie zmienia czlowieka a jaki on jest to niestety widac. W szkou bylam kiedy Krakow dal sie nabrac na rubikozę to naprawde było przykro. A Rubik nie ma, jego prawo, zarobił uczciwie na baranach, ktorzy mysleli ze kupuja COŚ a to tylko efekt ACZE - gó.. stało się zjadliwe.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Rubik jest wielki niezależnie od swoich rzeczywistych czy wymyślonych prze media wad, ktoz ich nie ma! Stworzył nowa jakosc w polskiej muzyce. Co to jest sacro-polo? Wymysł zazdrośników i plotkopochodnych... Zawiśc, ktora kieruje autorem newsa to o wiele powazniejsza wada, to jeden z grzechów głownych. I na zawiści i oszczerstwach 10 melonów sie ne zrobi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  gdyby nie internet to nie wiedziałabym, ile zawiści w ludziach drzemie

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 5

  podobno przyjal nazwisko zony?

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Heh !!!
  Zabawne ;)
  Przecież on musiał się tymi pieniędzmi podzielić z solistami itd. !!!
  Jeżeli nie znacie całej Historii dobrze to po co piszecie takie głupoty ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX