Olbrychski spotkał się z synem po 13 latach!

06.08.2008 15:15
Chłopak jest uderzająco podobny do aktora.
Olbrychscy/Forum

Olbrychscy/Forum (Olbrychscy/Forum)

 

Daniel Olbrychski co roku spędza urlop w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W tym roku zaprosił do siebie rodzinę z zagranicy - w tym swojego syna, którego nie widział od 13 lat.

 

Viktor Longo-Olbrychski, bo tak nazywa się chłopak, jest owocem miłości pana Daniela z wybitną niemiecką aktorką Barbarą Sukową. Dla polskiego aktora spotkanie z synem było nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że okazał się on uderzająco podobny do ojca.

 

Wzruszające, że poznaliśmy się po tylu latach, bo wcześniej mieliśmy utrudniony kontakt. Cieszę się, że to się zdarzyło właśnie w Kazimierzu, podczas filmowego festiwalu. To okazja, żeby Viktor zobaczył filmy z moim udziałem i posmakował naszej kultury oraz niepowtarzalnego klimatu miasta - powiedział Daniel Olbrychski jak pisze "Super Express".

 

Podczas wizyty w Polsce Viktor miał okazję poznać nie tylko swojego ojca, ale także też i brata - Rafała Olbrychskiego. Pan Daniel ma nadzieję, że teraz jego "nowy" syn pozna także jego córkę Weronikę.

 

Daniel Olbrychski był wielkim amantem, zdobywał serca kobiet na całym świecie... Kto wie ile jeszcze ma dzieci, których nie zna? I czy warto z takich spraw robić medialne wydarzenie?

 

 

Tagi:

Komentarze (97)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 78 razy 68

  Jak można nie widziec dziecka przez 13 lat? A potem obejmowac go jakby nigdy nic wdzięcząc sie do kamery? Co za patologiczny układ.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 47 razy 37

  słowo "ojciec" jest trochę nie na miejscu, "zapładniacz" chyba bardziej pasuje.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 28

  Jasne. Dla chłopaka, który sie wychowywał bez ojca najważniejsze to filmy tatusia obejrzeć. Na pewno o niczym innym nie marzył. Przed przyjazdem powinien jeszcze jakieś okrzyki zachwytu sobie przygotować. Z wielkiego aktora, ostał się jedynie podstarzały megaloman...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 25

  Mój ojciec nie widział mnie przez całe moje życie i nawet nie odpowiada na moje próby kontaktu z nim. Jestem jego pierworodnym, ale nieślubnym, a on jest "na stanowisku" i pewnie nie pasuję mu do jego kryształowego życiorysu. Zazdroszczę synowi Olbrychskiego, bo fajnie jest znać swojego ojca, bez względu jakim (piiiiiiiii) by nie był i ile lat go NIE BYŁO.
  Insektoris

 • avatar

  mistake

  Oceniono 28 razy 18

  Panie Olbrychski gdzie przez 13 lat byłeś ?

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 17

  Chłopak jest przerażony, chyba nie tak sobie wyobrażał ojca...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 17

  Starość przyszła, czas zacząć szukać dzieci - żenada...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  No cos - syn ma urode niemiecko-olbrychska...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  nie ma jak sie pokazac, spotkanie po latach z synem ktorego sie olało powinno sie odbywac w troche innych okolicznosciach, ochyda, zenada, smutno w ch.., ale to w koncu tylko stary głupi dziad

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX