Dziewczyna Luberta topless

Justyna Tomańska wychodzi z cienia swojego faceta. Poznaj pisarkę, która jest kwintesencją kobiecości.

 

Tomek Lubert rzadko opowiadał o swoim życiu prywatnym. Może dlatego, umknęła wszystkim wiadomość, że lider zespołu Video ma przepiękna kobietę?

 

Przepiękną i szaleńczo utalentowaną. Justyna Tomańska jest pisarską. Autorka takich przebojów jak "Polka w Londynie" czy "Polka w Madrycie" zaczyna wychodzić z cienia znanego chłopaka. Dziś stała się bohaterką zdjęć topless. To kolejna osoba ze świata show-biznesu, która przyłapali dziennikarze gazet kolorowych. W tym przypadku "Super Expressu".

 

Mimo, że jest cenioną pisarką, to rzadko pojawiała się w mediach. A gdy można było ją zobaczyć, to snuła się jak cień za Tomkiem Lubertem .

 

Przyszedł odpowiedni czas, by to zmienić. Okazuje się, że Justyna pisze właśnie trzecią powieść, która, jak sama Tomańska mówi "Zaskoczy wszystkich". Oprócz pisania książek, Justyna zaraziła się od Tomka Luberta muzyką i nawet uczy się śpiewać i nagrywać z liderem Video piosenki. Czy skandaliczne zdjęcia pomogą jej wypłynąć na szerokie wody?

 

Plotek cieszy się, że taka ładna kobieta w końcu pokaże się szerszej publiczności.

 

Zobacz także:

Justyna Kozłowska nową Dodą?

Justyna i Tomek Lubert "Zaczaruj mnie"

Wokalista "Video" padł na ziemię! Foto!

Więcej o:
Komentarze (14)
Dziewczyna Luberta topless
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 8

  nie przesadzajcie, że aż TAK PIĘKNA KOBIETA. Ładna, ale bez przesaady. Poza tym to kwestia gustu, a gustach się nie dyskutuje. Ciekawa jestem poza tym, ile isób słysząło o tych jej książkach... Pierwszy raz szersza widownia dowiedziała się raczej o Justynie T. z mtv, kiedy to Lubert pokazywał swoją chatkę i wypasione auta... I wielkie mi hgalo, wielka mi znana pisarka... juz bardziej znane od niej są choćby Barbara Kosmowska czy Szwaja...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Weżcie sie odwalcie! Tacy mądrzy jesteście a jej książek w sklepie nie potraficie znależć?? Czytałam dwie jej książki i oprócz tego, że są świetne są tez bardzo przydatne. Bo to są też poradniki dotyczącę oby miast. Ale znając waszą inteligencje czytac pewnie nie umiecie a co dopiero mówic o podróżach do innej cywilizacjii. Czytajcie dalej samego plotka to wam w mózgu nic nie przybędzie. Justyna spędziła 7 lat w hiszpani i opalanie się tam topless nie ejst jakieś dziwne, dlatgeo może sie jeszce nie przestawiła, że tu ją od razu dopadną nienormalni paparzzi. !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Dlaczego te zdjęcia takie daremne. Ktoś ma lepszej jakości?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Jaka pisarka, napisala wspomnienia z biedowania, czyszczenia kibili w Londynie i zlapania na meza pewnego Hiszpana, owszem zyje kolorowo, ale wartosci jej pisanina nie ma.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  slicznie pani justyno,naprawde nie ma pani sie czego wstydzic-pozdrawiam hania

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  on myslal a jego tez wiadomo co

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Justyna Spiewać,no co Ty plotku!!!!!!!!!!ona nie śpiwa.Justyna pisze super książki i niech rzy tym zostanie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  jeja, jaki on ochydny !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Chyba kwintesencją szkieletu :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX