Koniec sezonu na "Frytki" na salonach!

Czas na zdrowe odżywianie...

 

Agnieszka Frykowska ma poważny kłopot, żeby wbić się na imprezkę. Na warszawskich salonach mówią jej coraz wyraźniej stanowczo dziękujemy. Okazuje się, że skończyła się moda na imprezy z Agnieszkę Frykowską. Kilka dni temu znaną aktorkę z Big Brothera spotkała przykrość, bo nie otrzymała zaproszenia na jedną z najważniejszych imprez w okresie letnim "Pieprz i Wanilia". Zdesperowana aktorka i dziennikarka próbowała się załapać w inny sposób. Mianowicie na listę dziennikarzy. Jednak, gdy organizator imprezy zorientował się, że chodzi o Frykowską, to powiedział stanowczym głosem iż lista już jest dawno zamknięta. Tymczasem akredytacje od dziennikarzy przyjmowano jeszcze przez kolejne dwa dni.


Cóż królowa lansu nie ma szczęścia, bo tydzień wcześniej nie było jej również na imprezkę MTV. Czyżby skończył się sezon na frytki?


Wtajemniczeni twierdzą, że tak, bo Agnieszka Frykowska po prostu jest znana z tego, że wszyscy ją znają. Ale to trochę za mało, żeby brylować przy każdej okazji.

Więcej o:
Komentarze (85)
Koniec sezonu na "Frytki" na salonach!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 75 razy 69

  Może wkrótce życie wróci do normy.Takie panie istniały od zarania świata.Chore systemy wypromowały je(tutaj miejsce na długą listę)w salonach.Coż,pora wrócić na miejsce - do burdelu.
  Szybko,to jeszcze się kochanieńka na lepsze stawki "załapiesz".

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 32

  Frytka, to pochodna kartofla, czyż nie tak?

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 28

  polskie salony-50 % to idioci a 50% kretyni frytka nalezy do osobnej kategorii - pukająca od spodu dna pogłebiajaca je do usranej smierci.....

 • nikia

  Oceniono 32 razy 28

  ona jest znana z tego ze jest glupia i puszcza sie przy kazdej okazji...

 • r29

  Oceniono 53 razy 27

  Znowu ta pseudoaktorka i pseudodziennikarka na stronie gazety.pl? Panie i panowie redaktorzy! Aż tak nisko stawiacie swój fach, żeby pisać o tej pani per "dziennikarka"? Czy można spokojnie brać wierszówkę za stawianie tej prowincjonalną pustej dziewuchy w jednym rzędzie z np. Beatą Tyszkiewicz??
  Skończmy z tjóningowaniem (sic!) trabantów na batmobile... Z pustego w próżne to i Salomon... Co ja gadam, przecież TA część "Warszawki" słowo "Salomon" kojarzy jeno z odzieżą sportową...

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 24

  a po co zapraszać kur...wę? kur_wy się rżnie w burdelach a nie zaprasza na salony

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 23

  aktorka i dziennikarka?! litosci..

 • jose

  Oceniono 26 razy 22

  za wysokie progi na frytkowskie nogi

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 22

  Przepraszam, o jaką aktorkę chodzi? I dziennikarkę? Ona jest żałosna!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX