Urbańska nie myśli logicznie?

Fort Boyard ją przerósł?

 

Nie można być idealnym we wszystkim co się robi. Przekonała się o tym sama Natasza Urbańska podczas kręcenie programu "Fort Boyard" .

 

Urbańska jest liderką jednego z zespołów, które rywalizują ze sobą, wykonując zadania, sprawdzające ich predyspozycje fizyczne oraz logiczne.

 

Z tym drugim nasza gwiazda ma spore problemy. Podczas rozwiązywania logicznej zagadki, Natasza poległa. Jak powiedziała tygodnikowi "Gwiazdy", wie co jest przyczyną takiego stanu rzeczy:

Była wyjątkowo trudna, bo moim zdaniem wymyślają je mężczyźni i może dlatego są takie logiczne, a my, kobiety, kombinujemy dookoła.

"Nie wszystko stracone" pewnie myślicie, bo przecież zostają jeszcze zadania fizyczne, a wszyscy wiedzą, że Natasza jest wysportowana. Ale i tu aktorka się nie popisze,gdyż jest w ciąży. Dlatego pewnie została liderką.

 

Zobacz także:

Mandaryna i Jabłczyńska w drugiej edycji "Fort Boyard"!

Natasza Urbańska jest w czwartym miesiącu ciąży!

Robert Gonera poprowadzi "Fort Boyard"!

 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Urbańska nie myśli logicznie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 12

  Aktorka?? Buhahaha!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 12

  Cześć.
  Bardzo Was proszę o modlitwę za moją babcię. Jest chora na alzhaimera, a teraz jest w szpitalu. Cierpi na chorobę płuc. Nie ma dla niej lekarstwa- lekarze dają jej 1 procent na przeżycie. Bardzo ją kocham, mieszkała z nami, nigdy jej nie oddaliśmy do domu opieki. Mam 14 lat. Wystarczy, że się przeżegnasz. Dziękuję.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 10

  mimo wszystko ona bardziej zasługuje na bycie gwiazda niz np Rutowicz

 • c.h.a.n.e.l

  Oceniono 26 razy 10

  Czy mi sie wydaje czy wszystko dla kasy? nie ma to jak skakać po skałach w ciąży taa... niech sobie skręci kostkę a nie naraża życie dziecka.. oczywiście nie życzę jej źle.. ale ona chyba nie myśli....

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  JA MA SIE ROZUM JAK ZIARENKO KAWY TO SIE NIE MYSLI WCALE A CO DOPIERO LOGICZNIE!!!!!!!!!!

 • aniol.stroz

  Oceniono 20 razy 8

  Dopóki pycha, buta i brak skromności bedzie przemawiał przez jej poczynania , dopóty bedzie oceniana (najczęściej negatywnie)i żadne prosby tego nie zmienią!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  Tak! ja też mam już tego DOŚĆĆĆ!!!

 • jose

  Oceniono 25 razy 5

  nie lubie jej ,ale faktycznie tak jest jak powiedziala,dlatego jesli cos ma sie np.latwo opisac ,opowiedziec czy wyjasnic,to sie mowi " na chlopski rozum"

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Ona jest taka pusta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX