Robert Rozmus i Karolina Nowakowska z lodu do Polsatu!

Nie poszło im na lodzie, ale może uda im się w "Jak Oni Śpiewają"?

 

To powoli zaczyna być żenujące. Robert Rozmus i Karolina Nowakowska wystąpią w 4. edycji "Jak Oni Śpiewają" . Zaledwie pół roku temu oboje byli gwiazdami innego show produkowanego przez firmę Roch Star, czyli lodowej rewii "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Rozmus i Nowakowska odpadli już w połowie i wydaje się wątpliwym, że powiedzie mu się w Jak Oni Śpiewają. Trzeba zauważyć, że aktor chyba jako pierwszy w Polsce zaliczył wszystkie programy z udziałem gwiazd, bo wcześniej też tańczył w "Tańcu z Gwiazdami" .

 

Dla Roberta mamy dobrą wiadomość. Polsat na wiosnę planuje "Gwiezdny Cyrk", a to oznacza, że z "Jak Oni Śpiewają", będzie mógł się załapać do cyrku. Widać, że gwiazdy nie muszą nic robić, żeby przeżyć. Wystarczy, że pojawią się w kolejnych edycjach telewizyjnych programów.

Więcej o:
Komentarze (11)
Robert Rozmus i Karolina Nowakowska z lodu do Polsatu!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Ekhm...warto by zauważyć, że Rozums grywa w Teatrze Muzycznym, gdzie, choćbyśmy go nie lubili - trzeba przyznać, jest naprawdę dobry. Po dwóch naprawdę znaczących rolach można się pokusić o określenie go profesjonalistą. A chyba w tym programie powinni być amatorzy... Polsat albo nic nie wie o ludziach, których zatrudnia, albo ma nadzieję, że widzowie są głupi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  kolejny stary chłopiec z ADHD

 • Gość: Gość

  0

  jak można być takim pajacem, który zalicza wszelkie możliwe programy? precz z Rozmusem, wszędzie się pcha :///

 • Gość: Gość

  0

  Rozmus mnie już denerwuje, bo wszędzie tylko on. A K. Nowakowska moźe być.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  towarzystwo wzajemnej adoracji nic wiecej.uklady ukladziki .ten lysol niech zajmie sie czyms innym.kto jeszcze chce cos takiego ogladac.

 • Gość: Gość

  0

  polsat WIE że ludzie sa głupi-nabijacie kase "gwiazdom"

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  jesteście żałośni! Robert jest bardzo utalentowany i żyje ze swojego zawodu. programy to raczej zabawa! wiem ile zarabia śpiewając ze swoim zespołem. Takie kwoty to dla was marzenie!!! Gra min 10 koncertów w miesiącu! Wiem bo widziałam jego PIT (tańce i inne takie to w rozliczeniu całościowym drobnostka)- zazdzroszczę. I podziwiam!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  mimo 2 znaczących ról w Teatrze Muzycznym, a wcześniej w tlelewizyjnym Kabareciku Olgi Lipińskiej, pan Rozmus nie zaskarbił sobie przychylności widzów! nie jest lubiany ani podziwiany za grę aktorską . to po co sie tam pcha! teraz go nielubią, a będą nienawidzieć! A p. Nowakowska? marnie gra w M-ce. niby młoda, a taka stara! skreślamy ją!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  Gwiazdy haha dobre

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX