Daniel Radcliffe kończy 19 lat!

Jest młody, zdolny i już piekielnie bogaty. Daniel Radcliffe obchodzi dziś 19. urodziny!

 

Ten chłopak ma powody do radości. Dzięki fenomenalniej roli w filmach o Harrym Potterze zdobył sławę i pieniądz, które umożliwiają mu spełnianie swoich najskrytszych marzeń. Mimo dużego zainteresowania swoją osobą, Daniel Radcliffe pozostaje nadal normalnym młodym człowiekiem - sodówka nie uderzyła mu do głowy.

 

Daniel Racliffe urodził się dokładnie 19 lat temu w Londynie. Był bardzo żywym dzieckiem i od początku ciągnęło go do grania. Może nie od samego początku, ponieważ pierwszym planem Daniela było zostanie kaskaderem - na szczęście mu przeszło. Później przyszedł czas na castingi, aż w końcu 10-letni Daniel Radcliffe zagrał swoją pierwszą poważną rolę w filmie "David Copperfield". Ale to jeszcze nie było to. Punktem kulminacyjnym okazał się "Harry Potter".

 

 

Daniel został wybrany do roli małego czarodzieja spośród ponad 2000 innych chłopców. Jego grę aktorską oceniano i dobrze, i źle, ale faktem było, że Radcliffe od tego momentu stał się rozpoznawany na całym świecie. Za drugą część otrzymał rekordową jak na dziecko gażę - 3 miliony dolarów. Dzisiaj, po tylu nakręconych filmach, już nikt nie powie nic złego na temat jego aktorstwa.

 

Młody aktor nie osiada na laurach. Cały czas poszukuje swojej drogi zawodowej, czego przykładem może być udział w przestawieniu "Equus", w którym to Daniel Radcliffe występuje nago. Sztuka wzbudziła wiele dyskusji, co tylko przyczyniło się do jej popularności.

 

 

A jak wygląda prywatne życie Harry'ego Pottera? Zupełnie inaczej niż mogłoby się wydawać, bo... normalnie. Daniel uwielbi Formułę 1 i grę na Playstation. Miewa przelotne romanse i pewnie nieraz ktoś złamał mu serce. Co ciekawe, na początku książki J.K. Rowling w ogóle nie przypadły mu do gustu. Przeczytał je dopiero na planie.

 

100 lat Danielu!

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

Harry Potter i Książę Półkrwi będzie mroczny! Galeria

 

Nagi Daniel Radcliffe wystąpi na Brodwayu!

 

Daniel Radcliffe to Harry Palacz

 

 

Więcej o: