Misiek Koterski nie podoba się Polsatowi!

Koterski pcha się do Fabryki Gwiazd. Polsat mówi nie... Wolą "Wiśnię"!

 

A już myśleliśmy, że w naszym kraju sensowne pieniądze można zarobić jedynie na robieniu z siebie błazna... Uffff. To nieprawda.

 

Misiek Koterski dostał kosza od producentów "Fabryki Gwiazd" . Nieoficjalnie wiadomo, że showman pretendował do jury tego programu, ale Polsat wybrał kogoś innego. Powód? Stacja stawia przede wszystkim na fachowców i jurorów oczekuje, żeby znali się na muzyce. Powtarzamy: na fachowców! Pewnie dlatego to Michał Wiśniewski będzie doradzał jak się ubierać i zachowywać na scenie...

 

Misiek być może lubi muzykę, ale na tym jego kompetencję się kończą. Stacja odmówiła mu pracy w Fabryce Gwiazd, bo nie może sobie pozwolić na to, żeby z show zrobić widowisko Koterskiego.

 

Były takie podejścia. Michał jednak nie jest jeszcze gwiazdą takiego formatu, żeby zasiadać w tego typu programie jak "Fabryka Gwiazd". Być może zdziwił się, że nie chcą go w tym projekcie, ale takie są realia. Jest po prostu za mało doświadczony, żeby zasiąść w jury. Musi się z tym pogodzić, bo tam potrzeba poważnych osób- opowiada dziennikarka Polsatu.


Koterski jest zdruzgotany tym, że Polsat odrzucił jego kandydaturę. Ale cóż showman musi zrozumieć, że po udziale w Jak Oni Śpiewają przekonał nie tylko widzów, ale także fachowców, że programy, gdzie ocenia się umiejętności wokalne nie są jego specjalnością.

Więcej o:
Komentarze (26)
Misiek Koterski nie podoba się Polsatowi!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jose

  Oceniono 30 razy 24

  show miska koterskiego tez nie nalezy do udanych,mial byc niby konkutentem szymona majewskiego ale za wysokie progi na misie nogi

 • mikaa

  Oceniono 22 razy 16

  mam nadzieję że miśka już więcej nie zobaczymy w tvp

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Misiek wcale nie jest smieszny, chyba ze komusc podowa sie jego zniewiescialy styl i seplunienie, samo bycie gejem nie uprawnia do prowadzenia programu rozrywkowego..Misiek byl jako taki jako asystent Wojewódzkiego, (pare razy mial dobre gagi) ale to nie jest osoba na której mozna opierac program...brak osobowosci a przedewszystkim charyzmy

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Ciekawe jak wepchnął się do "KORYTA". Polsat ma racje. Gdybym ja pracowała w Polsacie już dawno by Miśka Koterskiego NIE BYŁO.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  I całe szczęście że tego sepleniącego pajaca w końcu wywalili. Ba, nie rozumiem w jaki sposób się tam w ogóle znalazł? "Show" prowadzony przez niego to wiejska "okręgówka".

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 5

  Nareszcie dotarło do kogoś tam ,ze misiek to DEBIL

 • michelle464

  Oceniono 4 razy 4

  Może niech zrobią program "Polskie Błazny"? Tam na pewno by go chcieli ;D

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  wystarczajaco dlugo promowali tego polmozga, juz wole wisnie od niego

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  pewnie czarek wcisnie tam swoja du....e bo ona sie nadaje do wszystkiego....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX