Isis Gee będzie śpiewać po polsku?

Ostatnia deska ratunku na to, by podbić serca Polaków...

 

Isis Gee jest dość tajemniczą artystką. Odkąd wzięła udział w finałach Eurowizji praktycznie nie pojawia się publicznie. A wszystko to za sprawą jej częstych wyjazdów z kraju do USA, gdzie prowadzi negocjacje związane z kontraktem płytowym. Gwiazda ma w planach podbicie tamtejszego rynku, ale nie oznacza to, że zapomina o polskich fanach. Jakiś czas temu na oficjalnej stronie Gee pojawił się lakoniczny komunikat o tym, że gwiazda szykuje dwie płyty. W tym jedna w całości będzie poświęcona tematyce świątecznej. Premiera w grudniu. Czy znajdą się na niej polskie kolędy?

 

Nie sądzę. Isis uczy się polskiego i wiem, że świetnie jej to idzie, ale na tym etapie nauki chyba nie byłaby w stanie tego zrobić. To raczej będą piosenki śpiewane po angielsku o tematyce bożonarodzeniowej. - opowiada kolega Isis.

 

Tymczasem Gee milczy. Nie chce komentować niczego na temat swoich planów zawodowych, bo od kilku tygodni sporo podróżuje między krajem a USA. Zaś w wolnym czasie nagrywa aż dwie płyty, jedną z nich fani usłyszą na Boże Narodzenie. Jednak jak twierdzą wtajemniczeni cały materiał Gee nagrała po angielsku.

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Isis Gee będzie śpiewać po polsku?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  Isis Gee to fantastyczna wokalistka o niezwykłej osobowości. Wszelkie plotki na jej temat to tylko i wyłącznie zazdrość - zazdrość ludzi pokroju Zapendowskiej, która nie może wytrzymać, że w Polsce karierę robi jedna piosenkarka, która nie uczyła się u niej. POWODZENIA ISIS!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  nie uda jej sie podbic serc Polakow, bo Polacy to zawistny narod. Zazdroszcza kazdemu sukcesu i zgnoja kazdego czlowieka, ktory sam osiagnie sukces. Przyklad Isis przed Eurowizja albo Wisniewskiego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 9

  wtajemniczeni hihihihi chyba redakcja plotka co???

 • jose

  Oceniono 19 razy 7

  bardzo ja lubie i zycze powodzenia ,malo jaki kraj jest tak nietolerancyjny jak polska,wstyd

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Lubię Isis :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  Jeśli nie podbije to tyko głuchych i tych co nawet nie chcą słuchać bo nietolerancja nimi przemawia.
  A do tych co komentują jej wygląd:w śpiewaniu liczy się głos, a nie to jak się wygląda, chociaż każda kobieta chce być ładna i Isis to wcyhodzi tylko jak sie zbyt mocno uśmiechnie wygląda niezbyt... a tak normalnie to jest OK

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Świetnie - już nie mogę doczekać się nowej płyty!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  moja śliczna

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Lubie ją:) Super śpiewa
  Że ją stać na takie zęby to nie znaczy że macie jej zazdrościć, że was nie stać to weźcie zamiast tak pisać idzcie sobie zarobić na nie...ŻAL!!SUPER ISIS!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX