"Fabryka gwiazd" czy "Zapchaj dziura"?

Poznaj jurorów oraz prowadzących.

 

Podobno Polsat stawia na wielkie gwiazdy. Kto będzie perełką nowego programu "Fabryka gwiazd"? Najprawdopodobniej Kayah . Powód?

To muszą być naprawdę wybitne nazwiska. Profesjonaliści, którzy zajmą się tymi młodymi ludźmi - zastrzega Agata Młynarska w rozmowie z Plotkiem.

Czy wokalistka przyciągnie przed ekrany telewizorów rzesze fanów? Będzie ciężko. Szczególnie jeśli przyjrzycie się dokładniej pozostałym jurorom i prowadzącemu..

 

 

Otóż w roli ciętego jury zobaczymy Jacka Cygana i Maćka Maleńczuka. Program ma poprowadzić Maciej Rock. Czy ten skład nie przypomina wam czegoś? Tak, tak. Panowie i Panie czeka nas powtórka z rozrywki i inne wcielenie "Idola". I tak jak kilka lat temu program okazał się prawdziwym hitem, tak teraz spodziewamy się raczej klapy. W końcu odgrzewane kotlety nie zawsze są zjadliwe.

 

Bardzo zainteresował nas również fakt, że Maciej Maleńczuk po raz kolejny planuje wystąpić w tego typu programie rozrywkowym. O swoim udziale w "Idolu" niechętnie dziś wspomina i zarzekał się, że nie powtórzy błedu sprzed lat. Widocznie powiedzenie "Pieniądze to nie wszystko" kompletnie się zdezaktualizowało.

 

Z zapartym tchem czekamy Fabrykę Gwiazd. Kilka dni temu ruszyły castingi.

 

Więcej o:
Komentarze (33)
"Fabryka gwiazd" czy "Zapchaj dziura"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Ten program to syf. SKąd to wiadomo? Po kastingach. Po tym jak traktują ludzi. Bo jak inaczej nazwać to, że ktoś jedzie całą noc na kasting, czeka kilka godzin w kolejce, wchodzi do sali przesłuchań i nie śpiewa nawet słowa?

 • lukis

  Oceniono 15 razy 7

  ten program będzie totalną klapą.....Wszędzie ten "Rock" Czy polsat nie ma innych gwiazd? Prawda przecież polsat nie ma wcale gwiazd. Już sama nazwa tego programu "fabryka gwiazd" jest beznadziejna. W orginalnej wersji nazwa "akademia talentów brzmi lepiej"......niestety ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, hitem ten program nie będzie!

 • karolina13134

  Oceniono 12 razy 6

  Moim zdaniem FABRYKA GWIAZD mogła by zrobic furorę ale czeba by było zmienic nieco skład jury i prowadzącego. A na castaingi powinni przychodzic naprawde utalwntowani ludzie a nie tacy co chcąz siebie zrobic pajaca i idiotę. Myślę że ten program powienien byc naprawde ciekawy i efektowny by przyciągnąc widzów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  Kayah wybitne nazwisko. hahahahahahahahahaha

 • patrucha90

  Oceniono 7 razy 5

  haha i to są te gwiazdy? żal...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Masakra.... Chciałem wziąć w tym udział ale miał oceniać Misiek (blee) teraz Maleńczuk MASAKRA. Chyba jedyną profesjonalistką będzie Pani Ela Zapendowska ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Takie odgrzewane kotlety to pewna klapa, dlatego TVN dobrze robi nie robiąc przerwy w TzG, oglądalność jest na tyle dobra, że trzeba kontynuować, przynajmniej jeszcze przez 2 edycje

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Polsat sam się poniżył ;p Zresztą bez komentarza po prostu chcą zrobić innym stacjom konkurencję a zdaję się że będzie ona z ich strony marna.Widać nie znaleźli na castingu żadnej "Gwiazdy" więc muszą stawiać na weteranów którzy przyciągną widzów. ;].

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ja byłam na castingu w Krakowie... i musze powiedzieć że jest to wszystko do du..Po pierwsze nie było tam nic zorganizowane ... ludzie czekali na schodach przed głównym wejsciem a mogli ich np dać na sale gimnastyczną ... po drugie nie było nigdzie napisane od ilu lat można brać udział w tym programie ... moja mama stała w kolejce bo mi już nogi opadały i po 3,5 h wyszła jakaś pani i przez megafon wszystko wytłumaczyła a w tym że casting jest o od 16 lat pod opieką rodziców...Ja mam niecałe 15 i niepotrzebnie tam stałam... przyjechałam tam około 12 a wyjeżdżałam ok 16,00 i było wiadomo tylko tyle że ze 120 osób dostało się 4...koszmar!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX