Szymon Hołownia rywalem Kuby Wojewódzkiego?

TVN stawia na Hołownia! Wojewódzki zagrożony...

 

To prawdziwa wojna podjazdowa. Szymon Hołownia dzięki temu, że przez kilka lat komentował wydarzenia polityczne w TVN 24 dostał pracę w TVN. A stacja widzi w nim gwiazdę, w dodatku zajmującą się rozrywką, a nie polityką, co do niedawna było specjalnością Hołowni.

 

Okazuje się, że nie przypadkowo, bo TVN ma wobec Hołowni poważne plany. Od pewnego czasu mówi się, że dziennikarz może być następcą Kuby Wojewódzkiego , który jak twierdzą znajomi showmena, popadł w niełaskę szefostwa. Co prawda, Kuba zasiadł w jury show Mam talent , ale ten sam program poprowadzi jego młodszy konkurent Hołownia.

 

Czy dziennikarz rzeczywiście wygryzie starszego kolegę? Wszystko jest możliwe, zwłaszcza, że TVN pracuje ponoć nad programem autorskim Hołowni. Jego premiera miałaby nastąpić nie prędzej niż na wiosnę, bo wtedy Szymon przejdzie pierwsze testy popularności widzów stacji w programie "Mam Talent". A co Wy myślicie o Hołowni, czy rzeczywiście uda mu się zdobyć sympatię widzów?

Więcej o:
Komentarze (51)
Szymon Hołownia rywalem Kuby Wojewódzkiego?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  każdy może myśleć co chce, ale ja uważam, że ERA Wojewódzkiego się konczy. Bo tak szczerze co to co reprezentuje szanowny pan Wojewódzki? hmmmm... chamstwo, wulgaryzm... no dobra ludziom sie to podoba/podobalo.
  Ale szczerze pomyślcie w Szymonie Hołowni jest to coś, czego nie ma w zwykłym dziennikarzu, publicyście. Powala mnie na kolana to, iż mówi o wszystkim otwarcie, nie wstydzi się tego, ze jest czlwiekiem wierzącym.Fajne jest to,ze potrafi poprowadzić kazdy program. A w "Mam talent" właśnie pakazuje to, ze nie jest czlowiekiem sztywnym. Ludzie on ma poczucie humoru i potrafi sam z siebie sie smiać. I chce zeby w telewizji był coraz częściej pokazywany.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  Szymon jest the best jak bym nie miala chlopaka to mogła bym sie w nim zakochać ;) pozdrowienia dla Szymka :)*

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Hołownia jest wspaniały , oczywiście ,że zyska sympatię ,bo jest baaaardzo inteligentny i do tego błyskotliwy ... IDEAŁ

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Pewnie że tak! On jest świetny!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  bardzo inteligentny, oczytany mądry Pan jestem pod wrażeniem, szkoda że tak mało ludzi takich jak Szymon Hołownia pracuje w telewizji ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  świetny, inteligentny gość!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  to już nawet nie chodzi o to, że ma poczucie humoru. wiadomo jest specjalistą. kocha to co robi. chodzi o to, że jest prawdziwy. nie udaje niczego tak jak te inne sztuczne laleczki telewizyjne!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Hołownia jest świetny!! takich ludzi trzeba w mediach. ale wojewódzki też się przyda :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  przesympatyczny,miły,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX