Miley Cyrus na liście 100 największych sław świata

Magazyn Forbes kocha rankingi i właśnie opublikował listę "100 największych gwiazd". Jest na niej Miley Cyrus, ale nie tylko. Chcecie wiedzieć, kto zajął pierwsze miejsce?

 

Na pierwszym miejscu nie ma żadnej niespodzianki. Królową wszystkich znanych osobistości została Oprah Winfrey, której pozycja lidera jest już od lat niezagrożona. Zaraz za nią znalazł się młody i bardzo bogaty golfista, czyli Tiger Woods. Trzecie miejsce zajęła Angelina Jolie, która tym samym pokonała swojego mężczyznę, Brada Pitta - on wylądował "dopiero" na 10. pozycji.

 

 

W pierwszej 10 znaleźli się również: Beyonce Knowles, David Beckham, Johnny Depp, Jay-Z, zespół The Police i J.K. Rowling.

 

 

Pierwsza 10 nie przynosi zbytniego zaskoczenia, jednak ciekawe rzeczy dzieją się później. Ostatni rok zdecydowanie należał do gwiazd najmłodszego pokolenia i to właśnie one już zaczynają deptać po piętach starszym kolegom. Najwyżej pośród młodych gwiazdek znalazła się (na 35. pozycji) w rankingu Miley Cyrus, która nie próżnowała w ostatnim roku. Przygotowała film 3D ze swojego koncertu, a obecnie jest w trakcie kręcenia filmowej wersji serialu "Hannah Montana". Do szumu wokół jej osoby na pewno przyczyniły się skandale z nagimi zdjęciami.

 

 

Nieco poniżej na liście "100 największych gwiazd" znaleźli się artyści, którzy wypłynęli w ostatnim czasie. Na 64. miejscu uplasował się Daniel Radcliffe, czyli filmowy Harry Potter. 89. miejsce przypadło w udziale coraz popularniejszemu u nas zespołowi Jonas Brothers. W ostatniej dziesiątce znalazły się dwie gwiazdy z "High School Musical", czyli Zac Efron (92. miejsce) i Ashley Tisdale (94. miejsce).

 

 

To tylko kwestia czasu, aż młode gwiazdy zastąpią te największe!

 

 

Więcej o: