Ania Wyszkoni nową Dodą?

"Nowa Doda" wystartuje w Sopocie.

 

To już trzy lata odkąd Doda wygrała Festiwal w Sopocie. Rabczewska od tamtej pory nie schodzi z czołówek gazet, a lista jej sukcesów może wprawić nie jedną osobę w kompleksy. Nic dziwnego, że Tomek Lubert po rozpadzie Virgin postanowił jeszcze raz spróbować swoich sił na tym samym festiwalu. Tym razem również z wokalistką.

Lubert pojawi się na sopockiej estradzie z Anią Wyszkoni w duecie. I najwyraźniej ma naprawdę spore ciśnienie na sławę, bo wcześniej pojawi się też ze swoim zespołem na polsatowskich TopTrednach. Czy ma jednak szansą, żeby zmieść konkurencję? Okaże się w tzw. praniu. Na marginesie: wygląda na to, że Tomek bardzo tęskni za Dodą.

 

 
 
 
Ten występ przyniósł Dodzie i Virgin wielką sławę. Czy Tomek Lubert ma szansę powtórzyć ten sukces? Oceńcie sami!
 
 
 

 

Więcej o:
Komentarze (50)
Ania Wyszkoni nową Dodą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Dody piosenki są nawet fajne, jej wygląd jeszcze lepszy i ubrania również XD !!!! Ale jej zachowanie?? oryginalne raczej nie jest! Ja np. wiem że jestem pusta, ale Doda? Raczej pusta nie jest, ale udaje taką, bo uważa, że jest to dla niej znak rozpoznawczy.Osobiście nie mam ic do tej wokalistki.. Świetnie wie jak zrobić szum w okół własnej osoby.. i dobrze dzięki temu nie da się jej szybko zapomnieć :P Powodzenia! Czekamy na nowe piosenki, a nie praktycznie same skandale, chociaż od czasu do czasu przydadzą się :p

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Haha plotek co Ty piszesz ? Jakie osiągnięcie sukcesów z Anią Wyszkoni ? Ona już dawno osiągnęła wielki sukces z Łzami i nadal świetnie jej się wiedzie. A jest mniej popularna od Dody bo robi lepszą muzykę. Wiadomo, w tym kraju im słabsza muzyka tym większa popularność :p

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Ania Wyszkoni górą!!jak można ja porównywać do byle Dody??
  Łzy góra!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  ależ co to za bzdury!!!!!Tomek Lubert ma nowy zespól Video i jest oczywiste,że zaczyna od początku.A Ania wyszkoni gościnnie ma duet z jego zespolem.Nie jest Dodą i nie będzie,Dodzie jest do niej bardzo daleko.Poza tym Lubert na pewno nie tęskni za Dodą,widać to ,slychać.Chlopak robi swoje jest konsekwentny.Straszne bzdury,no aż musialam napisać !

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Ania to spoko laseczka i ma ładniutki głos da rade

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Aniu bądż sobą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ja bardzo lubię tę wokalistkę. Byłam juz na 2 Jej koncertach i nikt mnie nie przekona, że śpiewa lepiej!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Zarówno Wyszkoni jak i Rapczewska dobrze śpiewają, chociaż każda w innym stylu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  POdoba mi się ta piosenka - kocham dode , ale ta pioseneczka jest naprawde zajefajna :P Czadooooooooooooowaaaaaa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX