HOT

Przemek Saleta szuka pracy w Polsacie?

09.06.2008 09:48
A A A Drukuj
Przemysław Saleta Przemysław Saleta/fot. kapif

 

Przemek Saleta musiał zachłysnąć się show-biznesem. Ale trudno się temu dziwić, bo poza popularnością praca w telewizji przynosi dobrą kasę. Nic dziwnego, że sportowiec myśli poważnie o swojej karierze i chce związać się z Polsatem. Kilka dni temu był widziany w stacji. Ponoć rozmawiał z samą Niną Terentiew na temat dalszej współpracy. O czym dokładnie? Tego nie wiadomo, ale jak łatwo się domyśleć prawdopodobnie o przyszłości "Gwiezdnego Cyrku" oraz innego programu.

Widziałam Przemka Saletę w stacji. Był wyluzowany, ale widać, że będzie coś robił dla stacji. Może znowu zasiądzie w fotelu jurora "Gwiezdnego Cyrku", bo jeszcze stacja nie podjęła decyzji co do kontynuacji tego programu. Sądzę, że jednak program pojawi się w jesiennej ramówce- opowiada informatorka Plotka.


Saleta prawdopodobnie dostanie posadę jurora w "Gwiezdnym Cyrku" oraz posadkę w nowym programie o tematyce sportowej. Szczegóły nie są jednak jeszcze znane. Polsat szykuje się do jesiennej wojny z konkurencją. I jak wszystko wskazuje można się spodziewać wielu atrakcji w ofercie stacji. A wśród nich będą gwiazdy, bez których żadna stacja praktycznie nie przyciągnęłaby widzów.

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (5)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    Przecież ten człowiek nie ma nic do powiedzenia,

  • madziulka88

    Oceniono 1 raz 1

    gdzie on tam sie pch przeciez ten pprogram to zenada!!!!!!!!!!!!!!!!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    Przemo chce usiodłać Dode.....

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy -2

    Przemo!Trzymaj się!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy 2

    Czy on jest WETERYNARZEM ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX