Finaliści "You Can Dance" zdradzają nam swoje sekrety. Zobacz ekskluzywne wideo!

Finaliści "You Can Dance" postanowili opowiedzieć nam o emocjach,planach i stresie jaki towarzyszy im przed finałem. Zobacz Wideo.

 

W finale programu "You Can Dance" pozostała trójka uczestników. Kryspin Hermański, Kasia Kubalska oraz Artur Cieciórski.

 

Treningi przed środowym,ostatnim występem trwają. Mimo, że tancerze nie mają zbyt dużo czasu, udało nam się porozmawiać z nimi o karierze,przyszłości i finale "You Can Dance"

 

Artur: Myślę nad otwarciem szkoły

 

 

Zobacz dalszy ciąg wywiadów

Więcej o:
Komentarze (49)
Finaliści "You Can Dance" zdradzają nam swoje sekrety. Zobacz ekskluzywne wideo!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 51 razy 23

  Kryspin wygraj i rozwal ich wszystkich! chyba najbardziej zasługujesz na wygraną, jesteś wszechstronny, nie pchasz się do kamery jak Artur, zresztą on tańczy w kółko to samo :/ Kasia też jest niesamowicie utalentowana, ale z racji, że jestem dziewczyną będę głosowała na Ciebie! A jeśli wygra Kasia też będzie super! Liczę na waszą dwójkę ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 43 razy 11

  Ja jednak chcialabym aby wygral Kryspin, chociaż Artur też dobrze tańczy, ale wykorzystuje bardzo dużo elementów akrobatycznych. Czasami wygląda to fajnie ale technika tańca też się liczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 10

  zacieła się z tym "kurczę"?
  a nawiasem - Kryspin wygra!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 10

  Kryspin jest boski:))))wygraj to!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  Widziałem na żywo Kaśkę tańczącą... niezapomniany widok. Ma niesamowitą siłę wyrazu... Osobowością mogłaby obdarować kilka osób. Trzymam kciuki

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  KRYSPIN I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!

 • jamonia

  Oceniono 18 razy 8

  Fajny wywiadzik.....;D....

 • Gość: Gość

  Oceniono 43 razy 7

  Hmm..Artur to mistrz, tyle że to bardziej akroBata niż Tancerz, Kasia tańczy dobrze, ale osiągneła wile..xD Kryspin..wpaniały Tancerz..!! Ale ja i tak chciałabym zeby wygrał Greg, chociaż odpadł.był najlepszy..:) pozdrawiam Grega i Żanete - moi faworyci, bezwzgłedu na wszystko..Trzymaj kciuki za ich dalsza karierę..!!:))

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  Najmądrzej mówił Artur.Kasia też fajnie mówiła "No,kurcze,Michał Piróg,kurcze też miał pewnie kurcze jakiś...kurcze coś mu się nie udało.I my nie jesteśmy kurcze robotami,kurcze prawda?"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX