Skandal! Doktor Burski aresztowany za łapówkę!

Pierwsza skaza na kryształowym życiorysie najprzystojniejszego polskiego lekarza?

 

Jak donoszą bardzo wiarygodne źródła w szpitalu w Leśnej Górze szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi! W najbliższym odcinku "Na dobre i na złe" nieskazitelny (jakby się wydawać mogło) doktor Jakub Burski wpadnie w ręce przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Funkcjonariusze dosłownie zastąpią lekarzowi drogę na szpitalnym korytarzu. Co takiego zrobi, że zainteresuje się nim policja?

 

 

Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, ale cała sprawa będzie miała związek z podejrzeniami o przyjęcie łapówki. Cały szpital huczał będzie od plotek. Czy Burskiemu uda się wybronić z tej podbramkowej sytuacji? Czy historia z wydziałem walki z korupcją raz na zawsze zniszczy reputację szlachetnego Jakuba Burskiego? Nie wiemy jak wy, ale my z niepokoju nie będziemy mogli spać.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Skandal! Doktor Burski aresztowany za łapówkę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  Raczej doktor Lubicz go sypnął.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  [cyt=lidek]Burski aresztowany za łapówkę???? To nie możliwe on tego nie zrobił, to kryształowy człowiek i o nieskazitelnym charakterze lekarz. To jakaś wielka pomyłka. [/cyt]
  a skad niby mieli te 2 sredniej klasy samochody??? z biednej pensji lekarza??? ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Mozna mu postawic jeszcze jeden zarzut,ide o zaklad ze pare lat temu wchodzil obuchowiczowi do wanny podczas kapieli,obydwaj sa tak slodcy ,ze jak ich widze to zbiera mnie na wymioty,precz z cukierkowymi pseudoaktorami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Weźcie ten żałosny serlial zdejmijscie a Żmijewskiemu dajcie pożądną rolę w jakmiś filmie! Gość jest niezłym aktorem a robi z siebie debila.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  nawet taki skandal nie podniesie oglądalności tego serialu lubię Żmijewskiego ale jako aktora w choćby trochę ambitniejszych filmach a ten serial to jest kompletne dno (tylko Żmijewski i Foremniak grają naturalnie ale to jeszcze za mało żeby zrobić dobry serial)porównywalne tylko do Pierwszej miłości, Samego życia, Plebanii Barw szczęścia

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Mam nadzieję że z tego powodu zlikwidują cały szpital razem z serialem. Czy w filmie pojawi się ZERO?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Wasza stara leczy się u doktora Oetkera

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  A TO JESZCZE TEN SERIAL TRWA?? łO JEJ!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  plotek spadasz coraz niżej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX