Luntek okradziony!

Ktoś zwinął cały dorobek artystyczny gwiazdki!

 

To musiało tak się skończyć. Luntek do niedawna bawił się w necie, aż w końcu znaleźli się hackerzy, którzy włamali się na jego konto i wykasowali wszystkie jego filmiki. Chłopak jest zrozpaczony, bo tak bardzo się starał, żeby nakręcić w pełni profesjonale teledyski, a teraz musi zaczynać od nowa. Dorobek Luntka został wykradziony kilka dni temu, a okoliczności, w których doszło do tego dramatycznej kradzieży nie są znane.

 

Wiadomo jednak, że Luntek, będzie musiał swoją internetową karierę rozpoczynać od początku.

Wczoraj miało miejsce włamanie na blog i profil Luntka, zostały usunięte filmy, dzięki uprzejmości "Birds of prey" hasło do bloga zostało odzyskane, mam nadzieje, że dojdziemy do porozumienia i sprawa zostanie jakoś rozwiązana - napisał na oficjalnym blogu Luntka jego manadżer Sebastian.

Plotek jest również zszokowany tą bestialską kradzieżą. Mamy jednak nadzieję, że manadżer Luntka wszystko załatwi i chłopak z Gdańska, będzie mógł cieszyć się nadal wirtualną sławą. Z drugiej strony ciekawe, czy Sebastian prowadzi też negocjacje z nauczycielami Luntka na temat ocen na świadectwie. W końcu rok szkolny ma się ku końcowi, a przecież nagrywanie takich przełomowych filmików musiało zabierać nastolatkowi sporo czasu, który mógłby przeznaczyć na naukę!

 

Więcej o:
Komentarze (137)
Luntek okradziony!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 22

  Jestem Gdańszczaninem i wstyd mi za niego,nie myślcie o nas źle to jeden taki nie uleczalny przypadek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 17

  moj menadzer wlasnie poszedł mi kupic bułki a menadzer Kowalskiej z 2 piętra podlewa jej kwiaty w ogrodzie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  ehh... kretyn, zachcialo mu sie "slawy"
  phi

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Brawa dla tych hackerów!!!!!! :D
  W końcu ktoś utarło nosa temu głąbowi!!! ^^

 • love.c.r

  Oceniono 12 razy 12

  "Napisał na oficjalnym blogu Luntka jego manadżer Sebastian." Menadżer???? czy to jakiś żart? wystarczy zostac pajacem żeby mieć menadzera? xD rlz!!:D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  ludzie czy wy nie macie o kim pisac? :| on jest zwyklym smieciem a wy robicie z neigo wielka sensacje... taki z niego artysta jak z was profesionalny serwis informacyjny... zero oglady... jak byla mowa o mediach... was tez pewnie spotka ten los jak zacziecie tylko o takich smieciach pisac...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Pojeeeb

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  RE: usuniecie konta ciąg dalszy.

  Aha i z góry mówię ,że to była w sumie ciekawska akcja .. Pozdrawiam jednak osoby wspierające .. nie mówiąc już o fakcie ,że dostaliśmy .. już ponad 1000 listów z gratulacjami i podziękowaniami .. Chociaż nie myślę ,że się nam należą jednak i tak dziękujemy.
  Za najbardziej wylewne Maile .. Szczególnie od ..
  Impact , Patrycja1897 , Słodka18 , Eclipsepoland , Rubik22 , Kokos , Kpk21 i wielu wielu innych... Które serio poruszyły temat dość dogłębnie i pozwoliły nam zrozumieć ,że ... Wszelkie PORTALE tego typu jak i media w ogóle zaczynają schodzić na psy i jeśli sądzicie ,że jesteście z tego dumni HAHA to z pewnością zostaniecie taką hołotą na jaką się kreujecie. Bo prawda taka ,że kreujecie coraz większych cieci ,a potem się dziwicie ,że musicie się za nich wstydzić jadąc za granicę. Bo na razie za granicą myślą ,że DODA to tania gwiazda bułgarskiego Porno ,a na jej koncert w hoolandi prawie nikt nie przyszedł i bidulka musiała spadać do polski ..Więc kreujcie tak dalej co do BLOG 27 nic nie mam .. ale kolejny dobry przykład .. spędziłem 8 miesięcy za granicą Hiszpania/Francja/Szwajcaria .. Tam nawet 15 letnia laska jak słyszy Blog 27 to kojarzy z dziećmi od 8 do 13 lat .. No niestety taka jest prawda .. Tylko Tępi amerykanie (tak IQ przeciętnego z USA jest na szarym końcu listy światowej) Tolerują coś takiego jak Bloq 27 .. widać przez takie portale jakie mamy idziemy w tym samym kierunku. I tak będą za granicą modlę sie by ktoś nie poruszył tematu o tego typu szczochach ..

  JEszcze raz dziękki za maile !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Buehehhe dobrze mu tak. !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX