Rafał i Marcin Mroczek powinni odejść z "M jak miłość"?

Nie ucichły jeszcze emocje wokół castingów do "Kochaj i Tańcz". Rafał i Marcin Mroczek wciąż nie mogą pogodzić się z porażką, którą ponieśli podczas zdjęć próbnych do hitowego filmu realizowanego przez TVN. Mroczkowie odpadli. Dlaczego? Jak ustalił nieoficjalnie Plotek, bo grają w "M jak miłość".

 


Do niedawna tylko wtajemniczeni wiedzieli, że Marcin Mroczek startował do castingu do "Kochaj i Tańcz". Trudno zresztą się temu, bo dziwić, bo aktor świetnie tańczy, a ten film wymaga dużych umiejętności tanecznych od aktorów. Nic dziwnego, że Mroczek zgłosił się na casting. Niestety, choć zdjęcia wypadły dobrze, to rolę dostał Mateusz Damięcki. Dlaczego?

Marcin na miejscu usłyszał, że za bardzo kojarzy się z rolą w "M jak miłość". Reżyserzy nie chcą ryzykować obsady dla twarzy, które kojarzą się Polakom z serialem. Zamiast głównego bohatera na ekranach kin wszyscyi tak by widzieli Pawła czy Piotra Zduńskiego z "M jak miłość". Niestety, podobny problem kilka lat temu miała Joanna Brodzik po serialu "Kasia i Tomek". Bracia musieliby na długo zniknąć z ekranów, żeby ktoś zatrudnił ich w filmie - opowiada koleżanka Rafała.

Cóż odejście z tak dochodowego serialu może być ryzykowne, ale na dłuższą metę może się jednak opłaca.

T.R.
Więcej o:
Komentarze (58)
Rafał i Marcin Mroczek powinni odejść z "M jak miłość"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  Te dwa drewniane naturszczyki powinny odejść ze wszystkiego w czym biorą udział.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  Ten serial w TVP2 powinien sie juz dwano skończyc, bo jest nienaturalny i bzdurny. Od kiedy to przystojny lekarz wiaże się z podstarzała pielegniarką z dwojgiem dorosłym synów? I od kiedy to w Polsce młodzi ludzie mieszkaja razem jak w kołchozie, w dodatku nawet małżeństwo, które ma bogatych rodziców i stac ich na własne mieszkanie? Podobnych niedorzecznosci jest tam wiecej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  dwa flety

 • kika

  Oceniono 18 razy 8

  nie lubię ich

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Decyzja o odejściu z serialu byłaby jednoznaczna z pożegnaniem się z show biznesem. Aktorzy z nich żadni, jako tancerze też nie są, jak widać, pożądani. Zdają sobie sprawę, że tylko "M jak miłość" gwarantuje im stabilizację i stały przypływ gotówki. Te ich marne chałturki są jednak b. nieregularne, a oni już przywykli do luksusu.

 • sweet_emilcia

  Oceniono 45 razy 7

  Lubie ich. fajnie grają

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  to są aktorzy jednego serialu,potem tylko pustka i bezrobocie

 • wieczorek

  Oceniono 9 razy 5

  nie wyobrażam sobie dalszego ciągu bez tak wspaniałych postaci już zmieniono syna Marty /nie wypał /

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 5

  Ten serial w TVP2 powinien sie juz dwano skończyc, bo jest nienaturalny i bzdurny. Od kiedy to przystojny lekarz wiaże się z podstarzała pielegniarką z dwojgiem dorosłym synów? I od kiedy to w Polsce młodzi ludzie mieszkaja razem jak w kołchozie, w dodatku nawet małżeństwo, które ma bogatych rodziców i stac ich na własne mieszkanie? Podobnych niedorzecznosci jest tam wiecej."[cyt=Gość]Ten serial w TVP2 powinien sie juz dwano skończyc, bo jest nienaturalny i bzdurny. Od kiedy to przystojny lekarz wiaże się z podstarzała pielegniarką z dwojgiem dorosłym synów? I od kiedy to w Polsce młodzi ludzie mieszkaja razem jak w kołchozie, w dodatku nawet małżeństwo, które ma bogatych rodziców i stac ich na własne mieszkanie? Podobnych niedorzecznosci jest tam wiecej. [/cyt]

  Dokładnie. Ostatnio miałem NIEprzyjeność oglądania tego... ekhm... "serialu". Była tam scena, gdzie koleś ze złamaną nogą otrzymał radę, żeby powiedział mamie, że podbił sobie oko na boisku... Kretyństwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX