Joanna Jabłczyńska zatańczy lambadę!

Joanna Jabłczyńska wraca do "Tańca z Gwiazdami" ? Prawie. Aktorka ma tylko tydzień, żeby nauczyć się lambady. Jej umiejętności taneczne znowu zobaczą na telewizyjnych ekranach miliony Polaków. O co chodzi?

 

Lambada to był wielki taneczny hit w połowie lat 80-tych. Joanna Jabłczyńska ma tego świadomość i już od kilku dni intensywnie trenuje ten niełatwy taniec. Aktorka ma jednak duży kłopot, bo poza tańcem musi też zaśpiewać przebój "Lambada".


Najbliższy odcinek "Jak Oni Śpiewają" zdominują przeboje z parkietów z dawnych lat. Krzysztof Respondek będzie musiał zaśpiewać słynne Kaczuchy, a Olga Bończyk wystąpi w rytmach "YMCA" z repertuaru Village People. Kacper Kuszewski ma również niełatwe zadanie, bo będzie musiał rozbujać widzów do rytmów "Macareny" zespołu Los Del Rio.


Plotek, jest najbardziej ciekaw występu Joanny Jabłczyńskiej. Znając jej zdolności taneczne wyniesione m.in. z "Tańca z Gwiazdami" , to występ aktorki może podnieść z krzeseł nawet najwiekszych ponuraków. I właśnie o to chodzi, bo w końcu idzie lato, a z nim czas na dobrą zabawę!

 

T.R.

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Joanna Jabłczyńska zatańczy lambadę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Asia jest niezwykła bardzo mi się podoba, to taki promyczek
  wnikający w duszę :)

 • olgaa

  Oceniono 11 razy 5

  bardzo ja lubie

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  SUPER!!! Tylko współczuje jej, że ma tydzień na nauke.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  to będzie super odcinek:)

 • anulka

  Oceniono 11 razy 3

  asia jest nalepsza super zaśpiewa

 • alicja

  Oceniono 1 raz 1

  A niech się cieszą :)
  Pf.. To tylko znaczy o ich niedojrzałości .

 • mariusz666

  Oceniono 1 raz 1

  Na waszym miejscu drodzy komentatorzy chwycił bym szybko cegłę lewom ręką albo prawą to już od was zależy i bardzo mocno przypie..ł bym sobie nią w głowę wam sie naprawdę nudzi co? musicie sobie znaleźć jakieś zajęcie albo jakąś prace, pewnie rodzice was nie kochali... :0

 • Gość: Gość

  0

  ten teledysk jest cudowny i piosenka tez tylko ten ojciec wreszcie zrozumiał ze taniec to przyjemnosc a zwłaszcza lambada tez umiem tanczyc lambade i wiem ze to nie proste

 • nika17

  Oceniono 1 raz -1

  No właśnie,ciekawa jestem jacy by oni byli,pewnie jej zazdroszczą i tyle,a ona śpiewa ładnie i co z tego,że ma dziecinny głosik.Vanesa Paradis też ma dziecinny głosik i karierę robi,właśnie takie głosy mają największe szanse na zrobieie kariery takie i takie jak Kacper Kuszewski(który nie jest gejem) i Jakub Tolak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX