Edyta Górniak "na kolanach" przed Elą Zapędowską!

Tego nikt się nie spodziewał. Ale, gdy do studia, w którym powstaje show "Jak Oni Śpiewają" wniesiono gigantyczny bukiet kwiatów, wszyscy myśleli, że dostała je Edyta Górniak od tajemniczego wielbiciela. Tymczasem to piosenkarka padła na kolana przed Elą Zapendowską i wręczyła jej róże.

 

Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich padając na kolanach przed swoją dawną nauczycielką Elą Zapendowską z olbrzymim bukietem róż. Piosenkarka w ten sposób chciała wyrazić swoją wdzięczność za lata pracy srogiej nauczycielki i złożyć jej życzenia z okazji urodzin. Bo Elżbieta Zapendowska właśnie w ostatnią sobotę obchodziła kolejne 18... urodziny.


Takie wzruszające chwile pełne ciepła i wzruszenia zafundował widzom Polsat w sobotni wieczór. Ale to nie wszystko, bo stacja zaprosiła do "Jak Oni Śpiewają" również kanadyjskiego artystę Garou . Artysta zaśpiewał dwie piosenki wpatrzony w Edytę Górniak . Czyżby szykował się kolejny romans muzyczny? Odkąd było wiadomo, że Garou wystąpi w "JOŚ" krążą plotki, że artyści być może skuszą się na wspólne nagrania. Czy tak się stanie? Pokaże czas.

 


Ale do nagrywania własnych płyt garnie się czwórka uczestników "Jak Oni Śpiewają". Zostało ich niewielu i jak mówi Edyta Górniak poprzeczka w programie jest podniesiona. Najlepiej według jurorów wypadła Olga Bończyk i Krzysztof Respondek. Słabiej zaś poszło Joannie Jabłczyńskiej i Kacprowi Kuszewskiemu.

 

W tym odcinku odpadła Aneta Zając, która Byrlantowego Jokera podarowała Kacprowi Kuszewskiemu. Nic dziwnego, że o głosy widzów muszą przez najbliższy tydzień walczyć Joanna Jabłczyńska i Olga Bończyk, która z nich przejdzie do półfinałów? Okaże się w przyszłą sobotę. Ale znając widzów, którzy są oczarowani Joanną Jabłczyńską wynik wydaje się być przesądzony.

 

Tomasz Reich

Więcej o:
Komentarze (29)
Edyta Górniak "na kolanach" przed Elą Zapędowską!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jasienka19

  Oceniono 8 razy 6

  wow! nie wiem jak wam ale edyta górniak jest moją ulubioną laska na którą lubie pozerkac hehe w sensie oczywiście lubie podszyć sie pod nią:) jest naprawde superrr:))) pozdrawiam Aguśka:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Zapendowska to wspaniała kobieta i pedagog, dobrze,że Edzia to podkreśliła. A ten redachtór, który pisze jej nazwisko przez "ę" to na pewno znowu jakiś znajomy królika.

 • anka____11

  Oceniono 5 razy 5

  Pięknie zaśpiewała!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Edyta to fajna babka i ma klase! No i co wazne nie jst walnieta blondyna

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  pieknie zaspiewala, ciarki przechodzili, naprawde kobieta ma kawal swiatowego glosu!! szok

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  A KOGO WY LUBICIE? CICHOPEK JEST SPOKO LUDZIE ! GÓRNIAK TAK SAMO xD ROBICIE WIELKIE HALO BO JEST NORMALNA I NIE UDAJE ?! ŻAAAAL ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  pisze sie zapendowska

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  powinien odpaść kuszyński, ale dostał tego jokera

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Niektórzy z Was nabijają się z jej angielskiego, a tak się składa, że Górniak ma bardzo dobrą wymowę. Nie idealną, bo taka mają tylko native speakerzy. Ale jeśli ktoś miał zajęcia z fonetyki, to wie, że Górniak jest jedną z niewielu polskich gwiazd, których angielski akcent i wymowa nie rażą tak bardzo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX